Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm, akivel...

Van egy barátnőm, akivel eléggé összevesztem. Lassan már másfél hónapja. Elmondhatom neki, hogy sajnálom az egészet, vagy már túl késő, hogy bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés
Félek, azt mondja, már nem számít mi történt és, hogy már késő, mondhattam volna előbb is. Most mit csináljak? Elmondjam neki, hogy fontos a barátságunk, vagy hagyjam az egészet, és nézzek új barát után?

2014. nov. 19. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kerdes melle egy kis storyt is irhatnal hogy legalabb sejthessuk hogy milyen szintu ez az ellegge osszevesztunk, es vagy hogy ez miben merul ki ( nem beszeltek vagy kerulitek egymast vagy mi a szosz ). De visszaterve a kerdesre igy vakon attol fuggoen milyennyire fontos szamodra a baratnod ha az eleted meghatarozo resze volt es sokat voltatok egyutt akkor sose keso bocsanatot kerni vagy kibekulni, de ha csak egy sima barat es semmi fontos akkor valszeg nem irtad volna a kerdest :D de inkabb akkor is bekuljetek ki. Egy probat meger, veszteni semmit nem veszthetsz vagy bekultok vagy ugyan az mint ami most van.
2014. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos, azért nem írtam sztorit, mert ez eléggé bonyolult,és szövevényes, napestig sem érnék a végére. De igaz: semmit sem veszhetek. Max. ha az mondja, hogy nem, akkor csak még hülyébbnek fog hinni, mint amennyire most hisz, amiért megbántottam. Csak mindennél jobban szeretném, ha kibékülnénk. Köszi a választ! Amint felépülök a betegségből el is mondom neki. :)
2014. nov. 20. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobbulast es sok sikert
2014. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? Elmondtad neki? :) És amúgy engem érdekelne a sztori, megírhatod privátban, nem fogom tovébbadni. Velem is hasonló történt mostanában, szóval megértelek. :/
2014. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, leírom. Elmondtam. Azt mondta, ő lezárta. Akkor ennyi volt. :( Már semmi esélyem sincs. T.T
2014. nov. 23. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Biztos találsz majd más barátokat. Az élet sajnos ilyen: emberek jönnek, aztán mennek. :/
2014. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:( De aztért sajnálom. Fontos volt nekem, nem álltam készen elveszíteni. De ez van. Mostmár úgysem tehetek semmit.
2014. nov. 24. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az ember képes valaha készen állni elveszíteni a barátját.
2014. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz. :) De mostmár mindegy, ami megtörtént megtörtént, nem csinálhatom vissza. Bele kell törődnöm, és tovább kell lépnem. Bármennyire is nehéz.
2014. nov. 25. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!