Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőm tanácsot kért...

Egyik barátnőm tanácsot kért tőlem. Szerettem volna segíteni, de segítés helyett összevesztem vele. Szerintetek mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött,hogy a barátnőm szerelmes lett egy idősebb pasiba,akinek ráadásul felesége is van.Én azt mondtam neki ,hogy hülye. Nektek mi a véleményetek erről?

2014. nov. 8. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Van akinek hagyni kell, hogy megégesse magát, mert csak abból tanul. Kérj tőle bocsánatot, mond meg, hogy te csak jót akarsz neki és félted, és jól gondolja meg, hogy mibe megy bele, de amúgy mellette állsz.
2014. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A felhasználó ***** válasza:
Nem hiszem hogy egyértelmű a segitési szándék ha csak lehülyézed.
2014. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem, de attól még a véleményedet megmondhatod. De támaszd is alá, magyarázd el konkrétan, hogy mi mindent veszíthet egy ilyen kapcsolatban.
2014. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hátha ennyi volt a válaszod,hogy "hülye" akkor ne csodálkozz ami történt.


Én barátnőmnek mindig érvekkel támasztom alá ha éppen olyat csinál amit nem kéne.


Ilyen esetben azt mondanám,hogy "gondold meg,eléggé macerás lenne a kapcsolat ha ott a feleség,mi van ha csak szeretőnek kellesz?

Én csak segíteni szeretnék és úgy gondolom,hogy hülyeség lenne ebbe belevágnod.Tudom,hogy a szerelem elvette az eszed és rózsaszín köd van,de ha átgondolod,lehet nincs értelme,hogy tönkre tedd magad! Nagyon aggódom érted. A véleményemet meg vagy elfogadod vagy nem."


Én vmi ilyesmit mondtam volna.Bár ezt utólag is elmondhatod neki,hogy te csak jót akarsz neki

2014. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem is azt mondtam,hogy hülye csak célozgattam rá. Elmagyaráztam neki,hogy a pasi soha nem fogja észrevenni.A nagy gond az,hogy ezt ő nem látja be és reménykedik a nagy semmiért.Mondtam neki,hogy ne közölje az illetővel,mert az ciki lenne és a szülei is tudnának akkor róla(a férfi 30,a barátnőm 13 és már ki is békültünk,szüksége van rám).
2014. nov. 9. 16:26
 6/8 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 9. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:

13 éves :O


Úristen, a pasi ezzel törvényt szeg kiskorúval kavargat,szép mondhatom! -.-

2014. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy két felnőtt viszonyáról van szó... Gondolom egy tanárról van szó. Jobban teszi a barátnőd, ha nem mondja meg neki, mert mindkét felet csak kellemetlen helyzetbe hozhatja... Olyan nincs, hogy ebbe belemegy majd egy felnőtt ember.
2014. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!