Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esél a folytatásra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esél a folytatásra? Összevesztem szombaton a barátommal csúnyán. Ő is bunkó volt hát én is éreztettem vele. Mindketten 20 évesek vagyunk másfél éve vagyunk együtt. Sokmindent éltünk át együtt.

Figyelt kérdés

Bunkó voltam vele, azt mondta szarul esett neki.De ez csak rátett egy lapáttal (nem tudom mire)

Azt mondta összezavarodott, nem tudja hogy szeret-e még, az elejébe szeretett már nem annyira.

Ezek után még lehet folytatás? Vagy csak hirtelen felindulásból érzi most így.


2010. jan. 19. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Folyton így érzi, csak hirtelen felindulásból volt őszinte. Szerintem hagyd.
2010. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát igen,"véletlen"elszólta magát szerintem...hagyd a francba,ne foglalkozz vele,fiatal vagy előtted áll az egész élet!
2010. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!