Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitévő legyek? (többi lent)

Mitévő legyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel úgy beszéltük meg hogy most csak őt fogom elhívni a szülinapomra,meghívót azért nem adtam neki mert össze voltunk akkor veszve de szülinapom előtt 2 nappal kibékültünk,de meghívót nem kapott de mondtam neki hogy jöjjön el!Aztán szülinapom előtt egy nappal este skypen azt mondta hogy nem tud eljönni mert valami maratonra megy amin az egyik rokona szerepel,aztán ő miatta nem hívtam el senkit és ő se jött el,gratulálok ezért egyedül tartottam a születésnapomat ő miatta!De amikor az öccse szülinapja volt akkor én le tudtam mondani a programomat pedig nem volt kedvem elmenni arra sem,de kiderült rá 3 nappal hogy mégse mentek el a maratonra mert az anyja azt hitte hogy eső lesz és inkább nem mentek ki,hát ez rohadt gyanús volt mert a maratont megtartották,na mindegy de most meg 1 hét múlva lesz az ő szülinapja,viszont kaptam egy meghívót de előtte nem akartam elmenni és ideges voltam rá de a meghívó elgyengített és bizonytalan lettem mert cuki volt a meghívó,anyámék mérgesek lettek rá ezért nem egedik hogy elmenjek a szülinapra,szerintetek mit tegyek?Nem érdemli meg ugye?Ne menjek el?A mázlim hogy apa előtte 5-4 nappal született,talán mondjam azt hogy mi azért nem most hétvégén tartjuk mert dolgunk volt és hogy jövő vasárnap lesz apáé és azért nem mehetek el mert szombaton amikor neki lesz hogy akkor tanulnom kell?De tuti hogy megfog sértődni,már felkészültem erre -.-

Köszi a válaszokat!


2014. nov. 22. 14:00
 1/1 Horus magnus est ***** válasza:

Biztos, hogy ti barátok vagytok?

Amúgy menj el, mindenképp, ha úgy tervezed, hogy még szeretnéd vele a kapcsolatot fenntartani. Ha nem mennél el, akkor ráadásul egy valag ingyen kajáról/piáról maradnál le.. Meg hát meglehet, hogy jól fogod magad érezni..

Én azt nem értem miért csak őt hívtad el a születésnapodra..

És ilyen apróságokon ne nagyon törd magad. Én egész életemben a családommal töltöttem a születésnapomat, vagy egyedül.

2014. nov. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!