Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok tanácsot adni hogy...

Tudtok tanácsot adni hogy mitévő legyek? Volt már más is így?

Figyelt kérdés
Magányosnak érzem magam, nem úgy látom ha teszek valamit egy "barátért" annak van eredménye. Jó lehet hogy a barátság feltétlen de például akikkel jóban vagyok a suliban azok szünetben nem keresnek, ha én keresem őket akkor nem érnek rá, akivel egyik nap jól elbeszélgetek az a másik nap felszívódik. Hosszú távon is ez a probléma, akivel éveken keresztül jóban voltam azok minden előjel nélkül hátra hagynak. A legjobb lánybarátom is akit a legbiztosabb pontnak tartottam most megremegni látszik egy új társaság miatt. Gyakorlatilak senkim nincs mindenki megy jön, olyan ez mintha mindenki anélkül hagyna ott hogy elmondaná mi a baj velem. Nem tudom hogy normális e ez aki fontos nekem eltünik, és mindez olyan hamar, kedveskedek, jókat beszélgetek aztán másnap semmi aztàn ha én nem írok vagy hívom fel el vagyok felejtve :(

2014. júl. 20. 01:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit rossz időpontban írtad ki a kérdést, esetleg délután próbáld meg újra. Amúgy én tudom miről beszélsz. Rólam is megfeledkeznek egy szempillantás alatt ha én nem keresem a másikat. Egy kib-a-szott szellemnek érzem néha magam és nem tudom mi a megoldás.
2014. júl. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném valamelyikőjüket négyszemközt, hogy látja ezt a dolgot. Lehet, azt gondolják, te úgy is ott vagy nekik. Normális, ha ilyen fiatalon az ember keresi a különböző társaságokat, persze ez nem azt jelenti, hogy másokat fel kell áldozni érte.
2014. júl. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én évek óta így vagyok ezzel, annyira elegem lett emiatt az emberekből, hogy már én magam kerülök mindenféle kapcsolatot a régebbi barátaimmal, ismerősökkel, stb. Nem tudom, mi lehet a megoldás a problémára, de azt biztosra mondom, hogy oda NE süllyedj, mint én, mert baromi szar. Napok óta senkivel nem beszéltem.
2014. júl. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Furcsa ezeket olvasni.

Azt hittem bennem van a hiba.

Az utolsó 10 facebook üzenetemből kb 6 an nem válaszoltak vissza nekem napok óta.


Tudom,tudom.

Nyár van, zajlik az élet.

De akkor is.

Tiszteljük már meg a másikat annyival, hogy visszavakkantunk neki valamit.

Nem?


Ez meg hogy ők nem keresnek.

Hát igen.

Kevés az igazi barát.

2014. júl. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:\ eléggé fájdalmas, nem tudom mi lehet a baj. Ha rákérdezek hogy pl jellemezzenek pozitív negatív szempontbol akkor akárhogy is nézem a pozitívnál mondják hogy örülnek hogy megismertek a negatívnál meg nincs semmi súlyos dolog nincs ami ezt eredményezheti.
2014. júl. 20. 11:49
 6/10 anonim válasza:
Lehet, hogy csak azért szeretik a te keresed őket, mert jo érzés, ha valakinek fontos vagy. En például azért nem szoktam elhivni valakit, mert felek, hogy mi lesz, ha utal. Amúgy hany eves vagy?
2014. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
17
2014. júl. 20. 14:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem egy részből a sztorid alapján. Ugyanez ment egy ideig velem is. De utánna kezembe vettem az életem és kerestem más barátokat. Időről időre jó ,hogy ha újemberekkel ismerkedünk, a műlton meg minnél keveset rágódni. Nekem az segített , h 180 fokban meg változtam :)
2014. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legszebb barátság sem bírja el, hogy valakire rátelepedj. Tudni kell időben visszavonulót fújni. A partner is ember, neki is szüksége van magányra, illetve előfordul, hogy per pill más társaságára vágyik.
2014. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Először is, tanuld meg hogy csak magadra számíthatsz az életben. Az hogy a "barátaid" így viselkednek azért elég ronda dolog. Ha tényleg eleged van ebből a helyzetbő
2015. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!