Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érezzem jól magam egy...

Hogy érezzem jól magam egy baráti társaságban, ami az én elveimmel teljesen ellentétes?

Figyelt kérdés

Párom baráti köre ilyen piálós, legyen téma a szex, fiatal korukban rengeteget csajoztak, ha szinglik s úgy alakul most sem vetik meg az egy éjszakást stb..

Párom annak idején járt velük bulizni, elmondása szerint ő nem csajozott ennyit.. (Mondjuk tényleg ő a legvisszahúzódóbb stb) Én sose volt ilyen típus, hogy menjünk rúgjunk be.. Menjünk pasizni.. Smároljunk, akivel csak lehet.. :/

Néha lehet velük nomálisan is beszélni, munkáról stb.. De, ha hobbi jön szóba mindig jön a buli, csajok stb.. Az egyikkel meg komolyan nem is lehet beszélni, mindig a hülyeségét fújja, viccet csinál mindenből, amiből lehet. Mint, ha gyerekekkel beszélnék, de nem bánhatok velük úgy, ha 28 év körüli Férfiak testben.. :/

Más hasonló szituációban hogy oldotta meg?



2014. nov. 22. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekik nincs barátnőjük? Vagy ők is ilyenek?

Szerintem azzal nincs baj, hogy valaki, ha kikapcsolódik a barátaival nem komoly dolgokról akar beszélgetni, és főleg nem a munkáról.

Próbálj kicsit felengedni. Ha nem érzed jó magad velük, akkor ne menj velük, csak akkor ha mindenki viszi a barátnőjét. Ha más sem viszi mind a barátnőjét, akkor neked sem kötelező menni és csinálj ilyenkor programot a saját barátaiddal, barátnőiddel.

2014. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az egyiknek van barátnője, de tőle idősebb.. S nem szokta magával hurcolni, mert,h egy 30 éves nő nem megy kocsmába.. A másiknak, aki teljesen normális nincs, sajnos.. :/

A nagyon hülyének nincs, nem is csodálom.. Én vele egy mondatot tudtam normálisan váltani.

Egy másiknak meg nincs, csak ilyen rövid távú kapcsolatai..

Van egy lány, aki egy régi csapattaggal volt együtt, de szakítottak a srác elköltözött az ország másik végére, ő meg néha szokott járni hozzájuk,ha jön másik csaj, aki nem én vagyok. Mert ennek a 25 éves csajnak az a felfogása, hogy minden pénteken bulizni kell, ó ,hányok? Tök normális.. S engem néz hülyének,h nem engedem ki a gőzt.. Mert neki ez az...Nő létére..

2014. nov. 22. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!