Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem pofátlanság otthagyni a...

Nem pofátlanság otthagyni a társaságban az általunk hívott vendéget a többiekre hazavitel szempontból?

Figyelt kérdés
Baráti kör vagyunk, együtt járunk szórakozni. Két kocsival mentünk. Én és a cimbi. A cimbi elhívta és hozta egy haverját, de lelépett egy csajjal, a haverja meg ott rekedt ránk, nekem kellett hazavinnem kerülővel. A cimbi meg meg sem kért, hogy tegyem meg, offline-ba tette magát, hiába írtunk rá. Joggal érzem aggályosnak az esetet? (Legalább ha annyit megtesz hogy rámír, hogy "bocs így alakult tedd meg légyszives vagy valami") De semmi, elérhetetlen.
2014. nov. 9. 04:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora volt az a kerülő?
2014. nov. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, pofátlanság. Oké, hogy így alakult, de kérni kell a másikat,nem alanyi jogon elvárni,hogy a haver foglalkozzon a másik vendégével.
2014. nov. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna beszélnie veled a dolgot. Az, hogy te hazavitted az illetőt, rendes volt tőled. Én nem vittem volna haza, mert nem az én dolgom másokat hazafuvarozni, pláne kvázi idegeneket. Hidd el, ha az illető ottragad az utcán és az éjszakai buszt kell várnia, akkor másnap eléggé morcosan szedné elő a "cimbit".
2014. nov. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De az.
2014. nov. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!