Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm hanyagol a...

Legjobb barátnőm hanyagol a barátja miatt?

Figyelt kérdés

Nem is tudom ,hogy ez még kérdés vagy kijelenthetem-e. Régóta foglalkozom ezzel és egyre jobban zavar. Legjobb barátnőm még nem egész egy hónapja jött össze a barátjával úgy ,hogy az előzővel kihalt a kapcsolatuk. Vagyis egyiket követte a másik szüntelenül. Azt hozzátenném , hogy nagyon örülök annak ,hogy boldog és ,hogy talált egy fiút aki hozzáillik. Annak viszont kevésbé ,hogy hanyagol. Nemrég elmentünk korizni (hárman) ahol nagyrészt egyedül mentem illetve ha jöttek egy-egy körre ,rém lassan. Inkább csak álltak a palánknál és el sem engedték egymást. Akkor ki is akadtam és mondtam neki ,hogy mit érzek de azóta nem sokat változott a helyzet

Szünetekben vagy a srác jön és nekem is oda kell mennem ha beszélgetni akarok a barátnőmmel vagy mi megyünk oda. Ilyenkor ők el se engedik egymást sokszor meg se hallja amit mondok. Ma úgy lett volna hogy itt alszik mert a szülei elutaznak. Délelőtt pedig találkozik a barátjával. Nemrég kiderült hogy nem jön. Itt vagyok szombat este egyedül és még bőgök is mert nem akarom emiatt elveszteni de már nagyon fáj. Amúgy a srác jófej meg rendes de akkor is. Ha megint szólok kedvesen az hatásos? Vagy legyek mérges. Kavarognak bennem az érzések. Tudom hogy friss és hogy nagy a szerelem de akkor sem érzem hogy emiatt hanyagolva kellene hogy legyek. Tanácsok?



#fiú #barátnő #barát #kamasz #Lány Gimnázium
2014. nov. 22. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ez sajnos így működik.Ha az embernek párja lesz,nem a barátnők fognak az első helyen állni.Főleg egy új kapcsolatnál,amikor örülnek,hogy minél több időt tölthetnek.Sajnos nem várhatod el tőle,hogy válasszon helyette.Maximum említsd meg neki,hogy rosszul esik,és szeretnél kicsit több időt vele tölteni.Nincsenek más barátaid?
2014. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt értem. Viszont gimnáziumba járunk. Kilencedikesek vagyunk. Ilyenkor még nem hiszem hogy egy fiúnak úgymond előbb kellene lennie.


Az más lenne ha felnőttek lennénk , de így.

2014. nov. 22. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el ebben a korban a legfontosabb.Ha
2014. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy 15 éves kamasznak barátja lesz,minden elé helyezi.
2014. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért látom azt sok másik barátnőm vagy tényleg bárki más tud eleget foglalkozni a barátja mellett másokkal is. El fog ez múlni vagy addig így marad amíg vége nincsen? Vagy csak ha a nagy szerelem elmúlik. ://
2014. nov. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!