Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon félek már így előre is...

Nagyon félek már így előre is a középiskolától, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos ami igazság nem is a vizsgáktól félek , hanem a barátságtól . Van egy baráti társaságunk . Én ezen a héten döbbentem rá , hogy miután elmúlik semmi sem lesz ugyanaz .(ez valamilyen szinten normális , de nehéz elfogadni) Félek attól , hogy nem fogunk egy iskolába kerülni , de legfőképpen attól , hogy kb. egy év múlva már csak annyit fogunk mondani egymásnak , hogy ''Szia''

2014. nov. 22. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyen a világ

lehet hogy jobb barátokat találsz majd

de az is lehet hogy a sok gyökér miatt inkább a régieket nem hagyod veszni

2014. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt még átéled párszor, nyugi. Sosem tudjuk, mit hoz a jövő, ezért legjobb, ha bizakodva nézünk elébe. Néhány jó barátot hátrahagysz, néhány új jön majd.

Fél éve találkoztam egy régi barátommal. 40 éve nem láttuk egymást. Csodálatos élmény volt az a fél óra, amit engedélyezett nekünk az élet, aztán megint ment ki-ki a maga dolgára.

2014. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell félni ott is lesznek barátaid. De ha igazán jó barátaid voltak az általánosba, akkor tartsátok a kapcsolatot, járjatok össze rendszeresen és így meg tudjátok tartani a normális barátságot.
2014. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!