Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm kutyája szétrágta a...

Barátnőm kutyája szétrágta a cipőm, mit tegye? Ki fizessen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőmnél voltam és a kutyája szétrágta a cipőm (nem szóltak, hogy cipőrágós), úgy, hogy tönkrement. Az ő szülei nem rég váltak, most költöztek új helyre, nem tudom nekik ez mekkora teher lenne kifizetni. Viszont mi is túl vagyunk egy nagyobb kiadáson, nincs cipőre 15 000 forintunk, amibe került. 2 hetes cipő volt, direkt vigyáztam rá, meg miden mégis ez történt. Barátnőm még nem jelentkezett, hogy felajánlja, hogy kifizetik, vagy valami, szerintem az anyja leszarja ezt, mikor barátnőm szólt neki le se jött, csak telefonált tovább (pedig hallotta, válaszolt)... Szerintetek mit tegyek? Nincs más téli cipőm :(

2014. nov. 23. 12:10
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Amúgy 12 évesek vagyunk
2014. nov. 23. 12:14
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A kutya fizesse ki! De viccet félretéve, egyértelmű, hogy a barátnő, furcsállom is, hogy nemajánlotta fel egyből. Ez még akkor is illő lenne, ha amúgy te nem kérnéd.
2014. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát, csak nagyon elkezdett sírni, azt sem tudta hová legyen, annyira bántotta ez, de szerintem az anyja mondhatná neki hogy mi legyen...
2014. nov. 23. 12:29
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy....anyukád hívja fel az ő anyukáját és rendezzék le....
2014. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Megkérdezte, hogy odaadja-e az árát, mondta neki, hogy lehet hogy a szülők jobban tudnák rendezni... Félek hogy mit gondol ha kiderül, hogy nem 3000 ft-os cipő volt :(( És a baráti társaságban meg én leszek a bunkó, ha a többiek megtudják, hogy milyen vagyok már... :(
2014. nov. 23. 12:37
 6/27 anonim ***** válasza:
9%
Te fizess, mert elől hagytad a cipellődet egy olyan lakásban ahol kiskutya van, és nem kérdezted meg, hogy hová teheted.
2014. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
9%

Nos.. ezt buktad, ennyi. Miért fizettetnéd ki a cipődet velük?

Egyébként meg csak egy tárgy, legközelebb nem veszel 15 ezerért csizmát, hanem olcsóbban letudod :D

Nem kell ám 15 rongyot kidobni egy csizmára, lehet venni alatta is - és most már sajnos úgyis mindegy hogy azzal mit történt.

2014. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A szülők rendezzék le. Nyilván te 12 évesen hiába mondod a barátnőd anyjának, hogy X összegbe került a cipő, ki kéne fizetnie, az anyuka simán rád vághatja az ajtót, és nem fizet. Anyuddal már nem tenné meg.
2014. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a szülők rendezzék le. Egyébként nekik illene kifizetni, hiszen az ő hibájukból ment tönkre. Szólniuk kellett volna, hogy elteszik a cipődet a szekrénybe, mert a kutya szétrágja. Te nem tehetsz róla.
2014. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Akik azt mondják az én hibám: Nem mondták, hogy rágós, a gazda felelős az állata tetteiért. Ha nálunk a macskám szétkarmolta volna a cipőt/ruhát nyilván kifizetnénk. Sajnos ennyibe került ez a cipő, most nem én tehetek róla.
2014. nov. 23. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!