Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha kezdd rossz...

Mit csináljak ha kezdd rossz irányba megváltozni? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok egy baratnom sulikezdes ota kezdd nagyon rossz iranyba egvaltozni miota megismert egy bizonyos szemelyt. Mindig velem veszekszik, bunko es rontott a jegyein es ha nekem jobb jegyem van hozzam se szol. Engem bant mert szeretem de o ugy tunik tojik ram.

Mit csinaljak? :( 12/L


2014. nov. 25. 20:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen. Es ha leakarok ulni vele megbeszelni a dolgot a szavamba vag es azt mondja hogy senki sem olyan mint O. Erre mit mondjak??
2014. nov. 25. 20:07
 2/7 anonim válasza:

Azt, hogy: még jó!

Az ilyen miért barátnő?

Veszekszik veled, bunkó, irigy..

2014. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba. Komolyan. Majd könyöröghet, meg sírhat, ha nem lesznek barátai. Ez a viselkedés nem tesz jót se neki, se neked, se a társadalomnak.
2014. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom

Csak en regota ismerem es nem ilyen volt :(

Csak miota baratkozik egy egoista lannyal megvaltozott es hiaba mondom neki hogy ne baratkozzon vele a szemeben a lsny mint vmi peldakep :(

2014. nov. 25. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Toll, papír, és szépen leírod neki egy levélben hogy mit érzel. Mit látsz, milyen volt és milyen lett. Ha még ezután is tojik rád, akkor nem érdemes a barátságodra, magára vessen.

Sok ilyen ember lesz még az életedben. Nem kell miattuk bánkódni, ők más úton haladnak mint te.

2014. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben

Köszönöm:)

2014. nov. 25. 21:57
 7/7 A kérdező kommentje:

Még várom a válaszokat

Írtam egy levelet ajd holnap kiderül mi lesz

2014. nov. 26. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!