Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha tartozik...

Mit csináljak ha tartozik nekem egy barátom?

Figyelt kérdés
Kb. 3 honapja kölcsönkért tőlem egy nem olyan nagy összeget és nem akarja visszaadni pedig megígérte.engem meg ez eléggé zavar és nemtudom mit csináljak

2014. nov. 27. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

mit reagál amikor felhozod neki ezt?

mennyi idősek vagytok?

van munkája/pénz forrása?

2014. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha felhozom neki a fejemhez vagja h nemfogja megadni vagy azt mondja h nyugodjak le. a szuleitol kerhet penzt 14 evesek vagyunk. Visszatudná adni mert egy másik barátomtól is kért jóval többet és azt állítolag visszafogja adni de az enyémet nem.
2014. nov. 27. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
elég nagy bunkó...ha nem akar fizetni idővel jobb ha szólsz a szüleidnek...ha szükséged van a pénzre...
2014. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen azt fogom . Már pár közös ismerősünknek is elmondtam
2014. nov. 27. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
mennyit 1500forintot?
2014. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ha a helyedben lennék, nem csak a saját szüleimnek, de az ő szüleinek is szólnék, + felvenném telóra vagy valamire ahogy erről beszéltek, így ha letagadja, akkor le tudod játszani a felvételt...
2014. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 50et adtam kölcsön az egyik haveromnak, mikor meglett a pénz, akkor azt mondtam neki, hogy nem sürgős most ideadni. Gondoltam, hogy majd legközelebb leesik neki, hogy vissza kellene adni, mert valóban szükségem lenne rá, vagyis nem annyira, de inkább nálam legyen.. :)
2014. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy összeg, örülj neki, hogy ilyen olcsón megszabadultál tőle egy életre :)
2014. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!