Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen hülyeséget tilos...

Susan98 kérdése:

Milyen hülyeséget tilos kihagynunk, amíg fiatalok vagyunk?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmmel arról beszélgettünk pár napja, hogy 16 évesek vagyunk, de még semmi olyat nem csináltunk, amire majd vissza tudunk emlékezni, hogy "jaj, milyen hülyék voltunk, de nagyon jól szórakoztunk". Valakinek ötlete? Ha lehet a jó ízlés határán belül maradjunk. Pl tojással szívesen megdobálunk másokat, de lopni már nem fogunk.

2014. nov. 29. 18:08
1 2
 1/13 Bogiiiiii válasza:
Szerinten menjetek el egy elhaggatott helyre,ami nagyon para.En ezt mindenkeppen ki szeretnem majd probalni.
2014. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Borosta2 ***** válasza:
26%
Bemelógni egy kórház boctermébe felfeküdni a boncaszatra amikor kimegy bentről mindenki és megijeszteni őket amikor vissza jönnek.
2014. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Bogiiiiii köszi a választ :)

Borosta2 ennél azért kivitelezhetőbb és kevésbé morbid dologra gondoltam :D például kajacsata, vagy valami ilyesmi. Ami még a jó ízlés határán belül van és a felnőttek is azt mondják rá, hogy "jaj, ezek a mai fiatalok!", de legbelül ők is megtennék, mert látják, hogy milyen jó szórakozás lehet.

2014. nov. 29. 18:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor én pont az ellentéted vagyok :D

Minden nap csinálok valami f aszságot vagy történik velem valami. :)

De sose tervezem őket. Mindig spontán jön valami a helyzetből adódóan


17/f

2014. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

"Bemelógni egy kórház boctermébe felfeküdni a boncaszatra amikor kimegy bentről mindenki és megijeszteni őket amikor vissza jönnek."


A rendőrségen kötnének ki, és a szülők biztosan értesítve lennének. A boncterem nem arra való, hogy ostoba tini libák ott játszák a primitív játékaikat, mások kegyeletét megsértve.

Ami pedig a tojásdobálást illeti remélem egyszer téged is megdobálnak tojással aranyom! Hogy tudd milyen az, amikor ok nélkül megaláznak, te éretlen hülyegyerek!

2014. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A mások tojással megdobálását nem idegenekkel gondoltam. Hanem olyan barátokkal, akik veszik a poént és ők is megszivatnak minket. Semmiképp sem akarunk mások lelkébe gázolni
2014. nov. 29. 19:03
 7/13 anonim ***** válasza:

1: Ennek spontán kell jönnie, ha így előre eltervezitek, semmi értelme

2: Ha engem megdobálnátok tojással pofánvernélek mindkettőtöket, az biztos. Gondolj már bele, lehet, hogy az a valaki interjúra megy és miattad nem kapna meg egy állást. De akárhova is megy, akkor sem tervezte be, hogy hazamegy átöltözni, mert megdobálta két kis fruska.

2014. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor leírom még egyszer, hogy nem idegeneket akarunk dobálni az utcán.
2014. nov. 29. 19:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Én barátnőmmel is a hülyeségek spontán jönnek,sose terveztük őket.Nem tudom ezeket mennyire lehet tervezni :D
2014. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, hogy milyen példát hozzak fel, mert sokan nem értik, hogy mit szeretnénk. Mindenképpen valami ártatlan dolgot, amivel másoknak nem ártunk. Valamit, ami vicces és nem hétköznapi. Például beöltözni zombinak és úgy sétálni a városban, vagy kiállni "Ingyen ölelés" táblákkal egy térre.
2014. nov. 29. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!