Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem hülyeség fiú...

Szerintetek nem hülyeség fiú és lány között a barátság?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy oké, hogy jóban vannak, de a barátság elég mély érzés. Először kerültem igen közel baráti téren egy lányhoz, és úgy érzem, ha nem lenne a pasija, és nem éreznék még mindig valamit egy másik lány iránt, simán beleszeretnék. De így is elég zavaros a dolog. Szerintem észre is vette, és lehet, hogy ez elronthatja az egészet, mármint a barátságot.

2014. nov. 30. 00:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nehéz fenttartani.
2014. nov. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Van fiu-lany baratsag :)

De mi koze van ennek a Lego Star Warshoz? :D

2014. nov. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
A való életben nincsenek fiú barátaim, de itt gyakorin vannak akikkel eléggé jóban vagyok, szóval szerintem létezik fiú-lány barátság. L
2014. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#3

És ezt mire alapozod? Akikkel "jóban vagy" (ez még korántsem barátság), azokat nem is ismered, csak írogattok egymásnak, teljesen más az, ha nap mint nap beszélsz az illetővel, fokozatosan megismered. Létezhet ugyan barátság fiú és lány között, de nagyon könnyen átfordulhat egyoldalú szerelembe, aztán borul a bili.

2014. nov. 30. 00:39
 5/28 anonim válasza:
Igen, de igazából csak ha régi
2014. nov. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

Hát srácok őszintén nekem már több éve van így lány BARÁTOM és nincs is köztünk több, ja és nem is egy ilyen van. Csak annyi hogy ne legyetek olyan szerencsétlenek hogy farokkal gondolkoztok. Ennyi...

16/f

2014. nov. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#6

Miért gondolkoznék farokkal? Nem csak megdugni akarom. Dugni sok csajt megdugnék, de ettől még nem leszek beléjük szerelmes.

Amúgy meg nem keverjük azt össze, hogy valaki jóban van a másikkal, az attól még nem barátság, én is sok csajjal jóban vagyok, de nem tekintem őket a barátaimnak.

2014. nov. 30. 00:45
 8/28 anonim ***** válasza:
Ezekkel a személyekkel elég hosszú ideje beszélek, minden nap, tehát úgy gondolom hogy csak ismerem már őket valamennyire. És hagy döntsem már el magamnak, hogy ki a barátom és ki nem. ;) (3. voltam)
2014. nov. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Jól van na, felőlem nevezheted őket annak, aminek akarod, de véleményem szerint senkit sem lehet megismerni anélkül, hogy találkoznál vele személyesen. Gép mögül bárki írhat bármit.
2014. nov. 30. 00:54
 10/28 anonim válasza:
0%
nem létezik ilyen,az étellel sem barátkozunk.A pina is étel.
2014. nov. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!