Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem mondja/mutatja ki a...

Miért nem mondja/mutatja ki a legjobb barátnőm az érzéseit?

Figyelt kérdés

27 éves lányról van szó, nagyon odaadó, kedves és okos lány, hihetetlen sokat köszönhetek neki és tudom, hogy nagyon fontos vagyok a számára. Viszont furcsa módon sosem mutatja ki az érzéseit, sem szóban, sem bárhogyan máshogy.

Sosem mondja, hogy jó, hogy vagyok neki, hogy szeret, mint barátnőt, sőt, még azt sem, hogy igazából milyen barátnője is vagyok én. Csak elképzelni tudom, meg néha a tetteiből leszűrni, hogy hogyan is állunk.

Vajon miért van ez?


Nekem ő a legjobb barátnőm, de vajon én hol állok neki?


2014. dec. 3. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ilyen és kész. Én sem mutatom ki az érzéseimet, nem ölelgetek, nem puszizkodom, nem mondom, hogy "jaj, de szeretlek" meg "te vagy a legjobb barátnőm". Nem dícsérek új hajat, új ruhát, sminket, Facebook profilképet, mert az ilyesmi meg nem érdekel így általában észre sem veszem az ilyen változásokat.


Mindent megteszek a barátaimért, ha segítség kell, ugrok egyből, megvédem őket, ha szükségük van rá, vigasztalom őket, pici ajándékokkal lepem meg néha őket csak úgy, minden alkalomtól függetlenül, de nem "nyalizok" és nem ömlengek, az nem az én stílusom. Valószínűleg a barátnőd is ilyen.

2014. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!