Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Mit jelentett...

Mit csináljak? Mit jelentett ez az egész?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel a legjobb volt a barátságom, aztán elhanyagoltuk egymást.Egyik hétvégén leittam magam és bevallottam hogy ő volt a legfontosabb személy az életemben erre ő is ezt mondta, de kiírtam az egyik oldalamra egy szöveget amin megsértődött és nagyon rosszul esett neki meg utánna azért is bocsánatot kértem, de azóta nem keres.
2014. dec. 8. 16:41
 1/3 anonim válasza:
Valószínű nagyon rosszul esett neki. Van egy barátnőm mindig összeveszünk valamin, kórházban is voltam miatta (nem vágtam magam) de mindig úgy hozza az élet, hogy kibékülünk. Szerintem ha az élet is úgy akarja keresni fog, vagy ha nem és nagyon hiányzik keresd fel.
2014. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulság: többet ne legyél részeg!!
2014. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gáz az, hogy csak hétvégén van itthon mmert koleszos egy másik városban. De mi van ha nem keres és én meg ha írok neki le szarja? El kéne felejtenem vagy mi?
2014. dec. 9. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!