Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyerekkorom óta ismerem a...

Gyerekkorom óta ismerem a volt barátom valamiért nem keres már fel se veszi nekem a telefont, kerül. Miért?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta ismerjük egymást legjobb barátok voltunk :( kb fél éve nem keres, rám se néz, fel se veszi a telefont nagyon hiányzik. Előző nap még skypeoltunk másnap meg már volt-nincs. Lett egy barátnője, de nem értem hogy lehet ennyire elfelejteni a régi gyerekkori legjobb baráti viszonyt egyik napról a másikra. Sose veszekedtünk .... Szerintetek ebből még lehet újra régi barátság?:(
2014. dec. 8. 18:41
 1/2 A kérdező kommentje:
És még annyit hozzáfűznék, hogy van 3 éve párom is de érzem, hogy vele tudtam mindig közös nevezőre jutni, támasz volt, lelki társ. És rossz, hogy nem maradt senkim.
2014. dec. 8. 18:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Megprobáltam nem sikerült, ha neki jobb az a másik, csak rajta menjen! De amikor majd igazán szüksége lesz a legjobb barátjára, majd beismeri, hogy hiba volt elfelejtenie. Higyd el jobb lesz neked nélküle, olyan barát ne kelljen aki eldob egyik percről a másikra egy barátságot! Ismerkedj meg új emberekkel, ki tudja lehet, hogy megismerkedsz egy igaz baráttal! Ne feledd csak pozitívan! :)
2014. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!