Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy ha el...

Miért van az hogy ha el kezdek itt beszélgetni bárkivel nem írnak vissza?

Figyelt kérdés

Sokan ki írják " Valaki Beszélgetni?" én írok beszélgetünk egy ideig és ennyi meg ez " Valaki barátkozni, ismerkedni?"

írunk egymásnak egy fél regényt erre 1-2 nap beszélünk aztán már nem.

A másik ami a legjobb mikor bejelöljük egymást Facebookon beszélünk 2 szót és nem ír vissza.

Most ennek mi értelme?


Normális válaszokat köszönöm!

21 L



2014. dec. 9. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Az semmi nekem volt olyan is hogy találkoztunk aztán azóta nem is ír pedig nem volt rossz a találkozó. Irj ha gondolod
2014. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy olyan témába kezdesz ami őket nem érdekli?

vagy megijednek tőled?

de lehet mással beszélgetnek akik számukra jobb beszélgető partner...

2014. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

több oka is lehet.


1, a legtöbb embernek gőze nincs arról, hogy mit akar

2, nincs közös pont, közös téma, és nem meri megmondani, h nem akar veled beszélni

3, az emberek többsége még beszélgetni vagy levelezni sem tud

4, őszintén szólva az ilyen "magányos vagyok" emberek nagy része nem véletlenül van egyedül.

5, az ilyen típusú kérdések jelentős része csak álcázott társkereső hirdetés

2014. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem hiszem hogy meg ijednek tőlem

én próbálok mindig valami témát feldobni de lehet hogy igazatok van egyszerűen nem találom azt akivel több érdeklődési körünk van

2014. dec. 9. 09:11
 5/10 anonim ***** válasza:
mi az ami érdekel téged? milyen leveleket írsz?
2014. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Sajnos én is ezt tapasztaltam. Bár az is igaz, hogy kettőn áll a vásár. Az viszont pofátlanság, hogy nem ír vissza. Lehet, hogy neki egy idő után nem jött be a "kapcsolatotok". Csak ezt nem így kéne jelezni. De végül is ő sem hibás, hiszen elég nehéz (szerintem) netten kialakítani és meg is tartani normálisan a kapcsolatokat. Az elején mindenki ill. két normális ember el tud beszélgetni egymással, van is miről, mert nem ismerik egymást minden új amit mondanak egymásnak. De aztán még sincsenek egy hullámhosszon.Mint egy szomszéd, akivel néha néha elbeszélgetsz, de mégis csak szomszéd marad, nem pedig barát.

Én azt gondolom, hogy itt nincs kit hibáztatni. Csak vannak akik rosszul kezelik az ilyen helyzetet, mint pl. felszívódnak.

2014. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azért nem szoktam 1-2 hétnél tovább levelezni senkivel, mert kb. kéthetente kitiltanak.

De addig szívesen diskurálok.

2014. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo en szivesen beszelgetek veled akar hosszutavon is.
2014. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam tapasztalni a legtöbb esetben. Szerintem inkább tűnjön el az illető egy-két nap után, minthogy feleslegesen megjátsszuk magunkat. Ha annyira egy hullámhosszon lennénk, úgyse tűnne el.
2014. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ismerős... nekem is volt eddig a tapasztalatom. Még nem jöttem rà mi miatt...
2014. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!