Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az h bárkivel...

Miért van az h bárkivel próbáltam beszélgetni mindenki csak magáról beszél egyfolytában?

Figyelt kérdés
ha próbálok vkivel beszélgetni csak saját magáról tud,engem megse hallgat közbevág,nem kiváncsi rám. az én próblémáimmal kifoglalkozik? örlődjek magamban?
2014. nov. 29. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Na meselj, mi a problema
2014. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne őrlődj! :) Én szívesen meghallgatlak és garantáltan nem fogok a saját problémáimról beszélni..
2014. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
nő vagy?
2014. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
téged sem érdekelnek az ő problémáik, őket sem a tieid. Ne őrlődj, hanem oldd meg őket.
2014. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen nő.24 éves. de már elegem van az életből,nem ok örömöt lelek benne. sztem sokan így vannal. de miért önzőek az emberek. van bennem van a hiba? a stílusommal? de én is szeretek másokat meghallgatni,szívesen teszem,de ez csak ugy jó ha kölcsönös,egy idő után unalmas.
2014. nov. 29. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik nem érzik át ennek a súlyát... Szerencse, hogy nem haltak ki azok, akik meghallgatják mások ügyes-bajos dolgait! Az meg még ritkább, hogy vissza is kapják ezt a figyelmességet!

Ha szeretnéd, a problémáidat nyugodtan elküldheted, megpróbálhatok segíteni.

2014. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!