Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki hogyan éli meg azt, hogy...

Ki hogyan éli meg azt, hogy nincsenek barátai? Milyen erőfeszítéseket tesztek ez ellen?

Figyelt kérdés

Olyan budapesti személyek írását várom, akik egyedül érzik magukat (nincsenek barátai).


Privátban is lehet írni akár.


Peti, 28/F.


2014. júl. 12. 10:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha nincsen ilyen gondod, ne írj! Olvasd el kérlek figyelmesebben a kérdést! Köszönöm.
2014. júl. 12. 11:22
 2/13 anonim ***** válasza:

előző te milyen paraszt vagy! Járj társaságba, edzőterem, nyelvtanfolyam, közösségekbe és légy nyitott biztos hogy barátra lelsz! Nekem a munkahelyemen lettek új barátnőim, sajnos az iskolaiak elmaradoztak és másik városban is élek. Nem lehetetlen! De ne online keress barátokat mert abból semmi nem lesz! sok sikert

27/L

2014. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2. Köszönöm, hogy megosztottad javaslatodat. Remélem jól alakulnak a dolgok.
2014. júl. 12. 11:25
 4/13 anonim ***** válasza:

Semmi baj majd kitiltatunk irkálj csak mindenhová ilyeneket!

Én a te barátaidat szívből sajnálom :D

2014. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Már nincs itt,de emlékszel te arra,amit írtam?


Aki nem megy emberek közé,ne csodálkozzon azon,hogy nincsenek barátai.

-Én beülök pl.egy kis kocsmába,10percen belül legalább 3-4 emberrel társalgásba kezdek.

-Ők is hús-vér lények,esznek,isznak,WC re járnak(ezt csúnyábban fogalmaztam,valszeg ez nem teccett finom kis lelketeknek)

Ne fenyegess,6 profilom van,tiltass csak,kis..... :D

2014. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elsősorban az érintettek levelét, hozzászólását várom. Emellett aki tud hasznos javaslatokkal előállni, azokat is köszönöm.


Aki csak kötekedni jön ide, az ne írjon. Nem kell másokat lenézni.

2014. júl. 12. 11:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én hiába megyek emberek közé olyan még sose volt hogy valakivel kialakult volna beszélgetés, nem tudok beszélgetést kezdeményezni sok ember közt inkább szorongva érzem magam
2014. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7. Hány éves vagy? Ha gondolod, írhatsz privátban is. Szívesen beszélgetek Veled.
2014. júl. 12. 14:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem nézlek le,mert nem ismerlek,csak nem értem hogy lehet valaki Ennyire zárkózott,ja és aki sajnálja a barátaimat,nekem legalább vannak,és nem kell sajnálni őket,nekem a barátaim fontosak,kitartunk egymásért.
2014. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9. Elhiszem, de azért úgy gondolom nem biztos, hogy az tehet róla, aki az érintett, ezt akár egy körülmény is kiválthatja. Nyilván nem tervezi valaki azt, hogy egyedül szeretne lenni.
2014. júl. 12. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!