Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neki ez miért probléma?

Neki ez miért probléma?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel való veszekedés során kiderült, hogy beképzeltének, okoskodónak tart mert néha egy kicsit választékosabban fogalmazok mint ő (persze máshogy mondta először nem is értettem mit akar). Nem értem ez neki miért probléma? Miért baj hogy magyarázás közben értelmes szavakat használok nem pedig azt hogy "izé". Amúgy sem fogalmazok olyan nagyon választékosan..csak választékosabban mint ő. (de gondolom a magyarázatból lejött mindenkinek :D )

2014. dec. 13. 17:50
 1/3 anonim válasza:
Lehet azert mondta azt mert nem tudott mit mondani...
2014. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szar kifogásokkal akkor jönnek már, mikor az értelmes(ebb)ből kifogytak. Én kiröhögtem volna a helyedben.
2014. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akadtam fent rajta, nagyon akaratos és kitartó agyilag lefáraszt ha vele veszekszem :D bár elég furcsa fejet vághattam :D
2014. dec. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!