Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Szeretnétek egy férfi...

Lányok! Szeretnétek egy férfi barátot, aki soha nem akar többet?

Figyelt kérdés
24/F. Soha nem volt barátnőm, nincsenek barátaim. Szerintem ez elég garancia, de ha kell, pár évet még eltöltök magányosan. Nem tudok ismerkedni, félek kezdeményezni. Lehetőleg lakjatok közel, a neten nem szeretek beszélgetni. Kecskemét

2014. dec. 16. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretnék, csak ilyen férfi nincs...

Te csak egy érzelmileg visszamaradott, éretlen forever alone vagy. Ha veled barátkozna egy lány, az első kedves gesztust sem tudnád értelmezni és rögtön "beleszeretnél".

2014. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy fiú barátot, aki nem szeret belém, de már elég volt kétszer pofára esnem.
2014. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én meg olyan lány barátot szeretnék, aki időnként ráér találkozni. Dolgozom, más dolgom van, vizsgaidőszak, mindig van valami. Találkozás nélkül vagy egy találkozás után már cserben hagytak sokan a fenti okokra hivatkozva, de magányosan rosszabb, mint időnként legalább egy emberrel személyesen beszélgetni.
2014. dec. 16. 20:49
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 - Egyébként mennyire laksz messze Kecskeméttől?
2014. dec. 16. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Net szerint 65km.
2014. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló, alapvetően igazad van, csak nem tudom mire fel hordod fenn ennyire az orrod, ami azt illeti, te sem vagy az empátia és érzelmi intelligencia bajnoka...


A kérdezőnek pedig: Lehetne barátság felnőtt fejjel, persze, de ahhoz mindkét félnek érettnek kell lennie rá. Te nem vagy az, barátnőre vágysz, hiába bizonygatod, hogy megelégednél egy baráti viszonnyal, az első bensőségesebb pillanatnál meginognál és belézuhannál. Ezt meg a másik fél megérzi és kényelmetlenül érzi magát, még ha arra is kárhoztatod magad, hogy te aztán nem nyilvánítod ki az érzéseidet.

2014. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én csak azért válaszolok, mert mindig is nagyon szerettem volna olyan férfi barátot, aki 100%-ig biztosan nem akar barátságnál többet, viszont igaz barátom lehet... Rengetegszer próbálkoztam, de a végén mindig többet akartak. Szóval én 30 éves vagyok és bp.-i, úgyhogy nem lennék Hozzád való barát több szempontból sem, hátha már, kort és lakhelyet tekintve közelebbi ember is hasonlóan gondolkodik...:)

De Te miért nem barátnőt szeretnél elsősorban amúgy? Sőt, olyannyira csak barátot szeretnél, hogy inkább nem is szerzel párt évekig emiatt?

2014. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elmondhatatlanul szeretnék barátnőt, de nem bízok magamban. Nem nézek ki jól, sok dologgal nem vagyok magamon megelégedve, nem hasonlítok egy átlagos férfira külsőleg és belsőleg sem. Ismerem magam, nem tudnék jó életet biztosítani, mindig mi lennénk a legszegényebbek, eleget szegénykedtem már, nem akarok még egy másik embert is lerántani erre a szintre ha már így kell élnem, mert nem tudok rajta változtatni. Számomra hihetetlen, hogy valaki mind külsőleg, mind belsőleg belém szeressen és viszonylag jó életünk legyen, ráadásul gyerek nélkül, mert gyereket egyátalán nem szeretnék. Írom ezeket egy jó adag önbizalomhiány miatt, de hidd el, nem alaptalanul.
2014. dec. 25. 18:47
 9/9 anonim válasza:
Szia. Hát nem egyszerű a helyzetet, én is hasonló cipőben járok, de én azért, mert nagyon átejtettek. Nevezhetjük ezt kiábrándulásnak, csalódásnak, aminek akarjuk, a lényeg, nem vagy egyedül. Sajnos sok pasi van így, de lányok is szerintem. Hajrá azért!:)))
2015. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!