Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy szeressenek?

Mit tegyek, hogy szeressenek?

Figyelt kérdés

Azt mondják ezért tenni kell... teszek.

Azt mondják szeresd magad, mert ha te nem szereted, más hogyan szerethetne? ... szeretem magam

Önmagam adom

Kimutatom a saját szeretetem mások iránt

Próbálok mindenkivel kedves lenni, véletlenül se maradjon el egy lehetőség.

Mindenben benne vagyok, ha hívnak.


De mikor én hívok valakit :/ szökőévente... mindenkivel. Elegem van belőle, hogy 200%-ot kihozok a személyiségemből, kinőttem a hisztit és nyafizást, önsajnálást, nem depizek, nem negatívkodom, sosem éreztem magam ennyire önmagamnak, mégis az jön, hogy elfelejtenek, ha nem keresek valakit, akkor meghal a kapcsolat, stb... :/ hova tovább? mit tegyek önmagamért? hát visszazuhanok, sikerélmény 0 NULLA 0


(nem érzem, hogy túlzásba vinnék valami, tolakodó lennék, visszajelzések sem ilyenek. külsőmet sem érzem visszataszítónak)


2014. dec. 17. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A probléma az hogy értéktelennek tartod magad és túlságosan kritikus vagy magaddal szemben.

Ezért aztán azt hiszed hogy mindenféle dolgokat kell tenned azért hogy szeressenek és barátkozzanak veled.


Azt hogy milyen kritikus vagy magaddal szemben az is bizonyítja hogy az egyik válaszoló azt írta hogy az irományod egy rinyálás és erre te csak helyeselsz hogy igaza van.

Pedig nincs.

Ugyanis te mindent megtettél és a probléma még mindig fenn áll. Mégis hogyan máshogyan lehetett volna leírni ezt az egészet ?

Sehogy. Jó munkát végeztél.


Lazíts egy kicsit, jó vagy úgy ahogy vagy, eleget bántottad saját magad. Állj le, felejtsd el a személyiség fejlesztést, ez nem szolgál már téged többé hanem ellened van.


Gondolod hogy az aki a társaság középpontja, akit elsőként hívnak fel a barátai az csinál bármiféle személyiség fejlesztést meg kényszeres szeretetet a többiek iránt azért hogy elfogadják ??

Természetesen nem.


Szóval lazíts, ne próbálj megfelelni senkinek és értékeld magad nagyra. Ha nem magadat értékeled nagyra akkor a többieket fogod és akkor mindig 'értéktelen' tagja leszel a társaságnak.

És nem kell hogy mindenki szeressen, valaki szeret és valaki utál, ez az élet rendje.

2014. dec. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mesélj te is viccet:


[link]

2014. dec. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

pont ogy ar erős jelleműek felé húz mindenki

akiken nem látszik, hogy szeretet hiányos lenne, és elgyötört, sőnyeg alatt csúszó, akik körül zajlik az élet a másik nélkül is, arra ragadnak

2014. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
na igen.. mostanában nem tudtam lazítani pl. de volt olyan is. mikor zajlott az élet :) mikor nem tudtam választani kit ne bántsak meg, hogy nem vele vagyok. és mégsem lett semmi :/ most én próbálok beszélgetni ezekkel az emberekkel, de csak flegmán pár szavakkal válaszolnak :/
2014. dec. 18. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!