Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátot?

Hogy szerezzek barátot?

Figyelt kérdés
Most mentem gimibe és nehezen beszélek emberekkel, meg egy kicsit visszahúzódó vagyok. Facebookon nem lehet ismerkedni. Az ismerőseim se kérdeznek tőlem, hogy mizu vagy valami. Van valami módja, hogy szerezzek barátot?

2014. dec. 18. 19:45
 1/6 A kérdező kommentje:
az a gáz, ha mondjuk lenne egy fiú barátom, akkor már mindenkinek lenne egy előítélete. Gondolok arra, hogy elmennénk moziba, vagy nem tudom. Két lány akik barátnők arra nem gondolják, hogy ők "mások"
2014. dec. 18. 19:53
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát sima barátra gondolok
2014. dec. 18. 19:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg ez olyan, mintha magamat sajnáltatnám
2014. dec. 18. 20:11
 4/6 anonim válasza:

hány éves vagy?

én szívesen barátkozok veled

19L

2014. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nincs azzal semmi baj ,ha fiu baratod van.nekem a legjobb barataim fiuk ,hiaba vannak baratnoim vannak dolgok amiket nem tudnak(a legjobb sem),a fiuk viszont igen.ha te ugy erzed ,hogy van pasi akivel jol kijonnel akkor miert ne?ne foglalkozz mas velemenyevel ennyire.sokkal konnyebb.ha szeretned beszelgethetunk :317L
2014. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Épp ma este filóztam azon,hogy egyszerűen nincs kivel dumálnom neten..ha van hozzá kedved beszélgethetünk, majd elmesélem hogy én hogyan éltem meg a 9.-et ;) 18/F
2014. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!