Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akartam kirugatni a volt...

Nem akartam kirugatni a volt osztálytársamat. Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A volt osztálytársamat véletlenül kirugattam,úgy,hogy felnőtt és felvették diákmunkára mert a lány olyan fogyatékos,hogy felvették diákmunkára.Ő nem szólt de amikor elvitt engem is,hogy felvesznek egy másik nő volt ott.Én szóltam neki mert nem tudtam,hogy nem az a nő látta és a fogyatékos osztálytársam nem szólt.Erre elszóltam magam,hogy őt mért vették fel amikor felnőtt,és engem mért nem vesznek fel diákmunkára.A volt osztálytársam azóta is engem hibáztat,hogy direkt kirugattam.Tényleg én vagyok a hibás?De nem direkt volt hanem véletlenül elszóltam magam.

2014. dec. 19. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ilyen esetben tényleg kellett volna, hogy legyen diplomáciai érzéked.

ilyet sohasem hozhatsz föl, hogy aki éppen segíteni akar neked, annak kérdőjelezed meg az ottani létjogosultságát nyilvánosan.

nekem is van olyan ismerősöm, akinek ennyire nulla az empátiaérzéke meg diplomáciai érzéke, és tudom, hogy nem direkt csinálja, hanem ő ilyen.

viszont tényleg idegesítő annak, aki áldozatul esik az ilyen embereknek.

nem kell gyötrődnöd, mert nem direkt csináltad, de próbálj elgondolkozni azon, hogy mit rontottál el, hogy a jövőben kicsit intelligensebben tudjál viseljedni.

mindenki követ el hibát, ilyen van, a lényeg, hogy le kell szűrni a tanulságokat.

2014. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2014. dec. 20. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!