Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez egy kicsit bonyolult...

Petra242 kérdése:

Ez egy kicsit bonyolult történet de mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az osztálytársammal a barátain öszzevesztünk facebookon és álázgat engem és én pedig visszaszóltam neki chatben. Elmondta az anyjának és azzal fenyegetett meg hogy elmondja az apukámnak azt amit visszaírtam...

2014. dec. 21. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ehhez tudnunk kéne mit írtál vissza?

Hogy aztán ha gáz lesz belőle ki tud magyarázni azt.

Mert ha durva akkor valahogy felkéne törnöd a facebookját és kitörölni azt vagy pedig fenyegesd meg őt valamivel amit csak te tudsz ő róla és akkor ő is sakkban lesz tartva nem csak te.

2014. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de már megoldódott a dolog! :) A barátnőm segített hogy ne foglalkozzak vele mert úgyse meri megtenni! Továbbra is írogatott és azt írtam neki hogy innentől nem érdekel! Írhat bármit úgyse nézem meg! És most már "betojt" szépenmondva. ;) De azért köszi!
2014. dec. 23. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!