Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen esetben lehet barátság...

Ilyen esetben lehet barátság férfi és nő között? Vagy úgy alapjában véve lehet?

Figyelt kérdés

A sztori lényege a következő: megismerkedtünk, erős kötődés alakult ki közöttünk, egyikünk sem úgy indult neki az ismerkedésnek hogy mi párt keresünk,de a végén érzelmek lettek a dologban mindkét részről. De ez megszakadt, egy csóknál több nem történt közöttünk. Utána még sokat beszélgettünk, és mindketten éreztük a másikban azt, hogy még érez, de a pasi egyértelműen tudtomra adta, hogy ő nem szeretne kapcsolatot. Továbbra is beszélgettünk, rengeteg civódás volt közöttünk, plusz volt benne sok mosolyszünet is, amik elég hosszú ideig tartottak. A végén a pasi mindig keresett, bocsánatot is kért többször, próbálta volna egyenesbe hozni a dolgokat,de én nem szerettem volna már tőle barátságnál többet. Azóta eltelt 1 év, már nem is beszélünk, de innen onnan lehet sejteni( másoktól jövő infók, internetes gesztusok üzenőfalon, meg ilyen apróságok), hogy továbbra sem közömbös irántam.


A kérdésem lényege annyi, hogy ha ezt az ismeretséget ő is fel szeretné újítani, szóval hogy újra elkezdünk beszélgetni, akkor ezt meg lehet tartani a barátság szintjén? Vagy inkább ha nem tudok neki többet adni, akkor bele se fogjak, és zárkózzak el? Azt az egyet tudom, hogy bántani nem szeretném.. viszont hiányzik, hogy már nem része az életemnek, mert egy nagyon értékes embernek tartom.


Az értelmes válaszokat megköszönöm. :) Trollok légyszi kíméljenek. :))



2014. dec. 22. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én eleve azt sem értem, hogy miért szűnt meg a beszélgetés. Közel 50 kapcsolatom volt. S noha mindig van 4-5 személy, aki nem képes szakítani anélkül, hogy bele ne rondítson, a legtöbbel jó viszonyt ápolok.
2014. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!