Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy volt legjobb barátnőmmel...

Úgy volt legjobb barátnőmmel szilveszterezek, erre ő a párjával fog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm már hetek óta mondogatja,hogy együtt szilveszterezünk. Hív pár barátnőt,havert és elleszünk,mert a párja is a haverjaival lesz.

Tökre örültem neki,hogy megvan a szilveszterem. Erre tegnap felhív,beszélgettünk és kérdezi,hogy kivel szilveszterezek.. itt kicsit ledöbbentem..mondom veled.. hát őő a párjával fog édes kettesben...na mondom jól van..aztán leraktuk a telefont. Nem akartam telefonba kiosztani,mert pont húgommal ajándékokat csomagoltunk. De leordítottam volna,hogy mit képzel hetek óta mondja ne szervezek semmit,ne menjek sehová ha hívnak,mert majd együtt bulizunk szilveszterkor..erre meg nem... -.-


2014. dec. 24. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szilveszterezz a húgoddal vagy a pasiddal. Ebből ekkora problémát csinálni!
2014. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nincs pasim.

Húgom meg a pasijával lesz.

2014. dec. 24. 14:42
 3/12 A kérdező kommentje:
Am csak azért esett ez rosszul mert hetek óta mondta,ne menjek sehová és ahova hívtak már nem is tudok menni :/ Egyedül szilveszterezni meg nem akartam.
2014. dec. 24. 14:44
 4/12 anonim válasza:
Ez így igenis bunkósàg. Ha azt mondta volna bocsi de mégis a pasimmal leszek, de így. De még van időd valamit összehozni.
2014. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tegnapig úgy volt,hogy vele leszek,ezért sem szervezkedtem,meg kérdezősködtem kinél mi lesz stb.


Ahová hívtak,ott létszám függő volt a dolog és így is többen vannak.Így oda nem mehetek már.


Ma kérdezősködtem,de eddig sehol semmi,senki nem tudja mi lesz. Lehet aztán utolsó pillanatban lesz vmi.


Engem is inkább ez a bunkó stílus készített ki,na meg az,hogy megbeszéltük ezt az egészet és lemondja.


Anyumék nem lesznek itthon,üres lesz a ház,húgom és barátja kettesben akartak lenni,mivel úgy volt,hogy én sem leszek itthon. Húgom mondta nem baj,majd 3-an el mulatunk a lakásban.De én inkább mentem volna vhová,meg ők úgy is jó részt egymással lesznek elfoglalva :(

2014. dec. 24. 15:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Nehogymár egy hét alatt semmit ne tudj szervezni. Az állítólagos baránődet én a helyedben jól kiosztanám aztán körbekérdeznék, hogy ki tud valami programot.
2014. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát a barátnődtől ez nagyon gáz.mármint nem az,hogy a párjával akar lenni, hanem hogy eddig úgy volt hogy vele leszel, aztán így ráz le.. egyértelmű hogy emlékezett rá, hogy mit ígért neked, csak így könnyebb volt a hülyét játszania.

érdeklődj másoktól, hátha csapódhatsz valakivel. vagy ha van magányosabb ismerősöd, akiről gondolod hogy nincs programja kérdezz rá.

a húgod meg a pasija már eltervezték h együtt lesznek, csak jó indalatúak és nem mondják meg, de szerintem ők is kettesben lennének inkább:S bocsi de magamból kiindulva én is mondanám, hogy nem baj de zavarna

2014. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó szemét egy barátnőd van már nem azért :S

Velem is csinálták már ezt barátnőim...hívtak ide meg oda, aztán közölték, hogy boccccs, de ők inkább a tévé előtt döglenek az éppen aktuális csődörükkel.

Most egyébként lehet velem is ez fog történni, mint veled, mert én is egyik barátnőmmel buliznék, dehát neki is ott a pasija, aki bármelyik pillanatban keresztbe tehet.

2014. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Meg tudom érteni,ha fel hív és mondja,"bocsi,de x mégsem megy a haverjaival hanem velem szeretne lenni,így akkor én vele tölteném a szilvesztert ha nem gond.Majd csinálunk egy utószilveszteri bulit"


De ahogy előadta :/


Utolsó remélem neked nem mondja le a barátnőd :D

2014. dec. 26. 19:04
 10/12 anonim válasza:

én nem tudom még, hívtak 2 helyre de nem tetszenek...

mennék szórakozni, csak kell valaki akivel nekiindulok, onnantól meg elválik

nem jössz? (pesten)

21L

2014. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!