Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm ok nélkül...

A legjobb barátnőm ok nélkül haragszik rám. Hogy békítsem meg?

Figyelt kérdés

A barátja arra hivatkozva szakított vele, hogy engem szeret. Jött is hozzám, de sikerült vele a kellő hangnem használatával megértetnem, hogy egy hozzá hasonló vesztessel akkor se jönnék össze, ha nem lenne tabu. Hülye kis kocka olyan barátnőt talált, akiről a hozzá hasonlók csak álmodnak, erre más kell neki. Szánalmas.

A barátnőm viszont engem okol. Értem én, hogy rossz neki, bár nem értem, mit evett ezen, de én semmiről sem tehetek.


2014. dec. 20. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mar hogy erted, h arra hivatkozott, h teged szeret...azt mondta, h leszbik vagytok, vagy mi?
2014. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátja szeret engem. -_-
2014. dec. 20. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát,ha ilyen a barátnőd nem csodálom, hogy miért nem őt szereti "a hülye kis kocka". Az ilyen buta, érzelmi alapú gondolkodásmódú embereket rühellem.

Mondjuk te se lehetsz valami főnyeremény, ha ilyen barátnőd van, illetve ilyen formában alkotsz véleményt másokról.

2014. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen véleményt alkossak? A volt barátnő barátnője tabu!
2014. dec. 20. 17:55
 5/8 anonim válasza:
A barátnőd most nyilván dühös, amiért a barátja szakított vele és egyszerűbb téged okolnia. Hagyd rá! Aztán ha még mindig haragszik rád akkor sajnos idrje új bff után nézned :/ 14/L
2015. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barátnő barátnője tabu?


Itt egy rövid történet: összejövök egy lánnyal, kedves, aranyos, egy szóval tetszik, de nem vagyok szerelmes belé, (a mai világban nem kell annak lenni). Aztán megismerem a barátnőm barátnőit, hosszas beszélgetés után kezdek valamit érezni az egyik lány iránt, de mivel első találkozás emiatt nem tartom lényegesnek, a jelenlegi barátnőm fontosabb. Későbbiekben minél többször találkozom a barátnőm barátnőjével, egyre inkább érzek iránta több mindent, megismerem a valódi személyiségét, idővel szerelembe esek. Egyre kevésbé tudok figyelni a barátnőmre, megváltozott minden azzal, hogy megismertem azt a másik lányt, de a barátnőm háta mögött nem tudnék más lánnyal kikezdeni, valamit tennem kell.

Rájövök, hogy a barátnőmnek, meg nekem is az lesz a legjobb, hogy ha szakítunk egymással.


Na és most lehet dönteni, hogy feladjam-e az igaz szerelmemet, akivel lehet, hogy az életemet letudnám élni, egy ilyen f**zság miatt, hogy tabu. Tény és való, hogy fájdalmas annak akit dobtak, de ilyen az élet, nem ő tehet róla. Persze az is fontos, hogy szakítás után illendő lenne várni jó pár napot/hetet, de utána meghódítanám azt a nőt akibe beleszerettem.


Akkor lenne bunkó tahó a gyerek, ha párkapcsolatban próbálkozna másokkal, de így egy szavad le lehet róla.

2015. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez aranyos történet, de én semmibe sem nézem őt. Szerintem nem normális dolog elhagyni valakit, aki szereti olyanért, aki undorodik tőle. Szakítson, ha nem szereti, de engem hagyjon ki ebből.

Mindenesetre már nincs ügy, mert a bátyám felkente a falra a szerencsétlent, amiért nem hagyott békén és így a barátnőm is kibékült velem.

2015. jan. 6. 15:10
 8/8 tollbogre ***** válasza:
Mi lenne ha pogátsát adnál neki? Véleményem szerint elkerülhető, hogy megbékéljen.
2015. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!