Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az jelent valamit, ha a...

Az jelent valamit, ha a legjobb fiú barátom felhívott részegen?

Figyelt kérdés

Ma este a legjobb fiú barátom felhívott részegen. Tudtam, hogy kint van a haverjaival, és inni fognak, szóval meglepődtem, amiért hívott. Felvettem, kérdezte, hogy kimegyek-e én is, mondtam, hogy nem. A haverjai a háttérből többször bekiabáltak. Másfél perc után mondta, hogy boldog karácsonyt, puszi, szia és letette.


Ez most jelent valamit? Vagy mi volt ez? Vagy csak túlreagálom?


2014. dec. 20. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy BOLDOG KARÁCSONYT, és hogy hiányzol a buliból!


A bekiabálás, meg azt, hogy akik bekiabáltak, azoknak nincs kit felhívniuk, ezért ordibáltak neked!


Nem reagálod túl!


Jól érzed, te!


Pontosan tudod..

2014. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Ez azt jelenti, hogy a gyerekből később alkoholista lesz és nem valami jó parti. Én ilyennel nem foglalkoznék.
2014. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert szeret,ha részegen te jutottál az eszébe.
2014. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit jelent,hogy a haverod beszélni akart és azért hívott fel téged,mert biztos volt abban,te nem fogod elküldeni valahova.Nálunk a férjem régi kollégája rendszeresen felhívja a férjemet amikor részeg és órákig beszél! Ha elfogy a tarifája a telefonról akkor beszól,hívja vissza őt a férjem.No ez az a pillanat amire mindennél jobban vágytunk!
2014. dec. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!