Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? Van egy barátom...

Letta_ kérdése:

Szerintetek? Van egy barátom akivel megromlott a kapcsolatom. Egyik nap azt mondja szeret másik nap meg, hogy azar vagyok. A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel összevesztünk és nem beszélünk olyan mintha idegenek lennénk. Sokat bántott szóval egyszer felhagyta a barátságunk mert a barátnője nem szeret engem. Aztán meggondolta magát és talira hivott ahol tisztázta a dolgokat. Nagyon nehezemre esett megbocsátani hisz nem ronditottam bele a kapcsolatukba. Többször is veszekedtünk de ez az utolsó... Nagyon közel álltubk egymáshoz és míg beletörődtem hogy vége eltelt egy hónap.túltettem magam de mindig róla álmodok. Mindig mondd valamit amit nem értek. Tennem kéne valamit? De miért nekem kéne.. Én lettem megbántva.
2014. dec. 26. 20:47
 1/1 Anna0728 válasza:
Sztem az lenne a legjobb ha megbocsátanál mert mondok példát az anyukám uokahuga aki 27 körüli össze veszet a barátnőjével úgy másfél éve mert lehülyézték egymást ezért mendom hogy béküljetek ki gyorsan mert sztem te se szeretnéd hogy ilyen mélyre fajuljon a helyzet
2014. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!