Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nincs életem?

Mit tegyek, ha nincs életem?

Figyelt kérdés
Történet: Sajnos 4 éve minden nap a gép előtt ülök, és eltűnt az életem. Megutáltam a tanulást, mert annyira hajtottak vele mint a ló, és kifáradtam. A barátaim elhagytak. Most van kb. 5 db "barátom", de azok is simán leráznak, mert ha rákérdezek, hogy jöjjenek el velem játszani, akkor mindent behazudnak, csak lerázzanak. Barátkozni nem tudok mert általános iskolában 8 éves terror alatt éltem, és mindenki "lehányt" akivel ismeretlen emberrel barátkozni akartam, mert csúnya vagyok, ezért nincs bátorságom. De ha megjön az a kicsi bátorság is, ha lemegyek a parkba, vagy valahova a városban, akkor minden tök üres, mert olyan környéken élek, ahol a szórakozás, a számítógép, és mindenkinek van barátja, akivel elvan, csak nekem nincs. 15 éves vagyok, és már 2 éve sokat próbálkoztam öngyilkossággal, de soha nem tudtam magam rávenni teljesen, csak megsebezni magam. A szüleim nem érnek rá velem foglalkozni, mert anyám dolgozik csak kb. 20 ezer forintért, hogy min. 1 szendvics legyen a napi kajánk. Apám 300 kiló, tehát ő egész nap csak alszik, nem dolgozik. Számláink nincsenek kifizetve, gázt már kikacsolták. Osztálytársaim kiközösítettek, mert életképtelen vagyok. Gépezésen kívül csak a plafont bámulom, mert ilyen fiatalon nem tudok semmit se kezdeni magammal. Nincs életcélom, nem érdekel engem semmi sem a világon. Kérlek írjatok valami tippet, hogy mit kezdjek magammal!

2014. dec. 27. 12:58
 1/2 anonim válasza:
tipp ? húzz bele a tanulásba ! és próbáld meg felülmúlni a szüleidet ! az enm megoldás ha öngyilkos leszem , menj el nyári munkára , ne bántsd magad , és hagyd abba a számitógépezést . mindnekinek lehetnnek barátai , ha igényes vagy és tiszta . az internetet ne hülyeségekre használd hanem tanulj rajta. te is ilyen életet akarsz a gyerekeidnek ? ha nem akkor húzz bele a tanulásba és próbálj meg önálló lenni , és nem sajnáltatni magad. az élet a te kezedben van.
2014. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyira csórók mégsem lehettek, ha van internetszolgáltatásotok és számítógépetek.
2014. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!