Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet valaki ekkora...

Hogy lehet valaki ekkora szafaládéfej, hogy most mondja le a bulit?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm ma felhívott, hogy nem jön a másik barátnőmmel együtt bulizni, mert inkább otthon maradnak idén is, de majd jövőre. Miattuk szervezkedtem. ://

Jár valaki hasonló cipőben?

Egyébként így is leszünk 3-an, mert elmegyünk meg minden nékülük is, csak így akit igazán vártam volna, az nem lesz itt. :( 16l



2014. dec. 30. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Szafaládéfej? Az igen...
2014. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szard le, ők maradnak ki. Érezd jól magad.
2014. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Hát jobbat mondok.


Szülinapi bulink volt húgommal ősszel, 23 embert hívtunk plusz egy DJ ismerősünket. Aztán ahogy közeledett az időpont egyre kevesebben lettünk. Egy pénteki napon volt. Péntek reggel úgy volt 14-en leszünk. Délután már csak 10. 7 kor kezdődött a buli. 5 kor úgy volt,hogy 8. Aztán este 8 kor derült ki,hogy az összlétszám 6 fő!!! a Dj-t lemondtam..aki fizetős fellépést mondott le miattunk,de lemondtam,mert felesleges lett volna.


Rohadt sokat szerveztük húgommal,bevásároltunk és 6 fő jött el.


Legalább neked most szólnak és nem az nap.

2014. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd buliztok jövőhéten. Soha nem értettem mi ez a szilveszteri "buli" felkapás. Kb olyan, mint a karácsony, hogy na a mai napon hu, de szeretjük egymást, pedig ugyanolyan nap, mint a többi.
2014. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megesik. Én épp ezért kezdtem most a holnapi dolgok szervezésébe. Sok év tapasztalata alapján minél hamarabb kezded a szervezést, annál többen kifogásolnak dolgokat, mondják le, stb. :D
2014. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!