Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire etikus alkoholt adni...

Mennyire etikus alkoholt adni egy 17 éves gyereknek szilveszter éjjelén?

Figyelt kérdés
Egy sörről lenne szó maximum.
2014. dec. 31. 17:02
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szerintem kevés az olyan 17 éves, aki még nem részegedett le úgy istenigazából, maximum a szülei nem tudják...


12 éve voltam 17, de nem ismertem olyat, aki még nem próbálta ki az alkoholt és azóta nem előnyükre változtak a fiatalok.

2014. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
12%

Nyilván ilyen kérdésre özönlenek a "vagányok"...

17 éves kiskorú. Én nem adok kiskorúnak semmiféle anyagot, ami káros. 18 évesen majd eldönti, ki akar-e próbálni valamit, legfeljebb lebeszélem, de onnantól ő dönt.


Egy felnőttnek se okos dolog mérgeznie saját magát, se mást. Kipróbálni ki lehet alkoholt esetleg, és nagykorúként, de komoly függést okozó szert , pl cigit, drogot sose.


Hozzáteszem: nyitott ember vagyok, nem vagyok vallásos, sehova nem akarok tartozni, csak önmagam lenni; független gondolkodású ember vagyok, nem úgy, mint akik birka módra a többi vagányhoz csapódik és kőtbe ugrik utánuk.


Nyitott ember vagyok, de nem a hülyeségre. És nem arra, hogy kiskorúakat mérgezzek. Persze senki nem tudja megmagyarázni , mire jó a mérgezés. Csak felvág mások előtt.


Ilyenkor szoktak jönni a "napi egy pohár vörösborban van vitamin!" típusú válaszok azoktól, akik "csíkot a ZZZorrba, 5 feles, 9 sör" típusú választ adtak korábban.

(Megjegyzem az alkohol kis mértékben is többet árt, mint amennyi vitamint ad az egy pohár vörösbor.)

2014. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
* akik birka módra a többi vagányhoz csapódik és KÚTBA ugrik utánuk
2014. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Gyenge kamukérdés.

Ennyire nem lehetsz buta és tájékozatlan.

2014. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!