Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek az emberek velem?

Miért ilyenek az emberek velem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha én önzetlenül segítek egy "barátnak" akkor ő miért nem viszonozza? Az a lényeg hogy mindent elintéztem szilveszterre pia(csak alkohol mentes italok, met gyereke van és nem akar inni), kaja, meg hogy jönnek. Kb. 1hétig szerveztem az egészet és erre most felhívnak, hogy mégsem jönnek, mert a testvéréhez megy. Pénzem nem maradt mert a szervezésre ment el mindenem. Így se bérelni, se elmenni bulizni nem tudok. Megszívtam tudom de a véleményeteket kérném hogy ez egy igaz barát vagy csak kihasznál?

2014. dec. 31. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, nő volt, akinek a kedvére akartál tenni?
2014. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igaz ez a barát :( kihasznált téged vagy ez nem tudatos és könnyelműen kezeli a barátságotokat. Én ezt mindenképpen elmondanám neki , amit most leírtál , hogy mennyire kiszúrt veled.
2014. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos csak kihasznált.De tőlem kapsz egy nagy virtuális ölelést és BUÉK.
2014. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól kicseszett veled. Ha nem lennék már elkötelezve akkor mondanám hogy fizetem a részed és menyünk el bulizni. Gondolom tanultál most belőle. Egyszer ha teheted hagyd te is cserben őt. Ritka bunkó az ilyen.

Másokat esetleg nem bírsz áthívni ismerőseid közül?

2014. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Átmehetek megisszuk együtt és nevetünk
2014. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember nem veszi komolyan a barátságot.
2014. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!