Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak a középiskolá...

Hogy barátkozzak a középiskolába, ha más vagyok mint a többi diák?

Figyelt kérdés
14/L vagyok. 1.5 éve költöztünk egy uj országba és a nyelv nekem idegen. A családban én beszélem a legjobban a nyelvet , de közel sem tökéletesen. Szeptemberbe kezdenem kell a középiskolát.. de nagyon félek hogy kileszek közösítve azmiatz hogy külföldi vagyok . Voltunk megnézni az iskolát, a tanárok szerint nemlessz baj és befognak fogadni, de félek mivel egyébkén is visszahúzódó lány vagyok. Félek ha hibásan mondok valamit kinevetnek , mivel nagyon érzékeny vagyok ilyen téren. Hogy szerezzek barátokat? Nagyon félek ! Kérlek segítsetek !

2015. jan. 1. 22:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Vagy hogy milyen lányok jönnek be a fiùknak? :)
2015. jan. 1. 23:51
 12/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok harmadjára is. ;)


Először is örülök neki, hogy kicsit felbátorítottalak. :)

A fiús kérdésedet olvasva pedig nem tudom eldönteni, hogy Te most fiúbarátot akarsz, vagy pasit. Szerintem Te sem tudod igazán, ugye? :D

Fiúbarátot ugyanúgy, mint lánybarátot. A párkapcsolaton meg nem kell annyira izgulni. Ha van rá lehetőséged, akkor majd kialakul. Az érdeklődők között lesz bőven fiú is szerintem, némelyik csak barátilag, de biztos lesz akinek bejössz. Barátkozz mindenkivel, előbb utóbb úgyis kiderül ha valaki többet szeretne. :)


Olyan meg nincs, hogy milyen típusú lányok jönnek be a fiúknak. Mindenkinek más. Meg mire mennél vele ha tudnád? Ne add fel azt, amilyen vagy, ne akarj valaki más lenni, előbb utóbb eljön az, aki értékel Téged olyannak amilyen vagy. Nem kell azt elsietni amúgy sem.

2015. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nemkell megváltoznom :)

De az eddig minden fiú azmiatt hagyott el mert magamat adtam:/

Nemarra kell gondolni hogy undoritó vagy ilyesmi vagyok :') hanem pl:talált egy jobbat.

Egyébként: Elősször csak barátokat szeret nék:) de ha lenne alkalmam akkor egy pasit is:) Csak általába annyira rágörcsölök az ilyen dolgokra hogy ha találkozok egy fiúval elpirulok, dadogok , össze vissza beszélek ..:/

2015. jan. 2. 00:26
 14/14 anonim válasza:
szia tudom kicsit későn írok..:) és már az se biztos hogy el fogod olvasni de én is pont ugyanúgy vagyok mint te én is 14 /l vagyok és Ausztriában élek nekem annyival másabb a helyzetem hogy jövőre nem megyek másik iskolába mert 8-osztályos gimibe járok:)Nekem is sokat segítettek a válaszok szóval köszönöm:) Ausztriának melyik részén élsz? egyébként szerintem pasit is fogsz találni és nem fogja érdekelni hogy nem német az anyanyelved:) jaj és a mosolyogj és bólogass dolog nekem mindig bejön ha valamit nem értek 20adjára sem:D Ha szeretnél írhatnál privátot csak mert azért jó lenne nekem is valakivel aki ugyan ezen megy át beszélgetni:))
2015. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!