Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeptemberben meglátogat a...

Szeptemberben meglátogat a japán levelezőtársam! Budapestet, Bécset fogjuk megnézni. Melyik helyekre vigyem el?

Figyelt kérdés
Miket érdemes? Lehet nem lesz túl sok időnk.
2015. jan. 11. 09:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert nem vagyok annyira ismerős az említett városokban.
2015. jan. 11. 09:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Bécset passzolom, nézzél valami útikönyvet vagy google a barátod -> Bécs látnivalók

Pesten nyomjáto kle a szokásos turistakört, Parlament, Budai vár, Hősök tere, Városliget, Állatkert, belvárosi rész, Deák ferenc tár, Andrássy út, Margit sziget ésatöbbi.

2015. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Irigyellek kérdező.


Bécsben a schönbrunni kastélyt nem szabad kihagyni. Érdemes megnézni az állatkertet is, meg ott van az óriáskerék a Duna parton. A többi meg az érdeklődési körtől függ. Nem régen adták át például az új főpályaudvart, én azt is megnézném, mert érdekel.


Budapestről nem tudok mit mondani, régen jártam ott.

2015. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!