Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most szeptemberben kezdem az...

Most szeptemberben kezdem az egyetemet. Meleg vagyok. Tettessem, hogy nem vagyok az, vagy már az elején felvállaljam a dolgot?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már másodjára kezdem az egyetemet (előző szakomat otthagytam). Akkor (2 éve) senkinek nem mondtam el rögtön, játszottam a heterot, nem is volt nehéz, mert senki nem mondaná meg rólam, hogy meleg vagyok. Végül fél évre rá, az egyik lánynak akivel nagyon jóba lettünk, neki elmondtam. Meg is lepődött rendesen, de jól fogadta, semmi gáz nem volt belőle. Azóta már sokat változtam, mint ember, sok minden átértékelődött bennem, de ez még mindig kényes téma. Nem tudom mit csináljak, mi lenne a legjobb...


21/F


2014. jún. 17. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Minek reklámozni? Ha szóba kerül, akkor elmondod, de amúgy fölösleges hirdetni, hogy az vagy.
2014. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem hírdetni akarja a kérdező, csak éppen kivülállóként nehéz megérteni, milyen problémát okoznak az olyan teljesen ártatlan megjegyzések, mint a "neked van barátnőd?", "hozhatod a barátnődet is", "milyen volt a leghosszabb kapcsolatod?" stb. Még csak rá sem kell kérdezni.


Én azt gondolom, hogy vállald fel magad a magad módján, vedd természetesnek, idővel így sokkal egyszerűbb lesz. Mindig lesz, az akinek nem tetszik, de ez sok mindenről elmondható.

2014. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, a második jól fogalmazta meg: nem hirdetni akarom, de elkerülhetetlenek lesznek az olyan témák, hogy pl. hú de k**va jól néz ki az a csaj, szúrnám, meg ilyenek :D

És ilyenkor olyan álszentnek érzem magam, ha azt mondom, hogy ja, nekem is bejön.

Vagy ez, hogy: mennyi volt a leghosszabb kapcsolatod? Erre mondhatnám az igazat, hogy már több mint egy éve együtt vagyok a barátommal. Csak nem tudom, hogy ezt mennyire díjaznák a többiek.

2014. jún. 17. 21:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Én elmondanám a helyedben, főleg így, hogy van barátod.
2014. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem az a legfontosabb hogy természetes legyél. Találd meg a hozzád illő embereket akikkel szoros kapcsolatot tudsz kialakítani. Ha beilleszkedsz nekik nyugodtan elmondhatod majd nem fognak ez miatt kiutálni. Sok szerencsét.
2014. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
játssz nyílt lapokkal az elején nehéz lesz de hosszútávon kifizetendő
2014. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is meleg vagyok és nem mondtam el senkinek se... nem szerettem volna az évfolyam melegje lenni, hogy finoman fogalmazzak. Az egyetemisták toleránsabbak, de ott se mindenki és lehet, hogy a szemedben téged tartanak a cuki fiúnak, hátad mögött meg röhögnek rajtad, hogy milyen ratyi van... nem hangzik jól, de ez az igazság
2014. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

Pontosan... :/

2014. jún. 17. 22:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez az ember magánügye... Nem vagy köteles mindenkinek az orrára kötni a magánéleted keretfeltételeit.


Erre akkor lehet szükség, ha egy lány nagyon nyomul rád, akkor érdemes neki elmondani, hogy vele nincs baj.


Én végigjártam a fősulit anélkül, hogy bárkinek az orrára kötöttem volna ezt, és nem is volt semmi probléma...

2014. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Gondolj bele... normál esetben sem azzal kezdi az ember a beszélgetést jogy szia Józsi képzeld a lányokat/fiúket szeretem... nen hiszem hogy ezzel kéne kezdened...ha megkérdezik elmondod.... ne tartsd titokban... egyes komme telővel értek egyet...
2014. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!