Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmmel mostanság...

Legjobb barátnőmmel mostanság vhogy elfogy a témánk vagy inkább ő válik érdektelenné felém nézve?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben azt vettem észre,hogy hívjuk egymást meg beszélünk fb-on,de ő olyan semmilyen válaszokat ad.Telefonba is. Akkor sokszor kérdezek vmit néma csend mondom itt vagy?? hahóó?? -itt vagyok mondjad.Újra kérdezek nagy nehezen válaszol.Csak nem értem minek hív ha nem akar velem beszélni??

Facen is rám ír,hogy mit jót csinálok elmondom vissza kérdezek már nem elérhető és fél óra múlva válaszol.Nem tudom hová tenni ezeket.Ő keres,ő ír még sem beszélgetünk.Vagyis én beszélgetnék,de már elmegy a kedvem tőle,mert olyan mintha nem érdekelné amit mondok.

Nem tudom mi lehet a gond.

Holnap talizok vele és rákérdezek.Bár múlthéten is amikor nála voltam akkor kb sehogy sem telt a nap,alig beszélgettünk állandóan a telefonon lóg.Majd mikor közlöm megyek haza akkor meg jön ölelget puszilgat,hogy maradjak utána elkezdünk beszélgetni 20 perc múlva ugyan úgy a telefonon lóg. Egyszerűen nem tudom mit tegyek.Lehet eltávolodtunk egymástól?

Míg itt lakott a városban addig sok minden össze kötött minket,közös ismerősök.Minden nap együtt lógtunk,minden hülyeségben benne voltunk.Amióta elköltözött teljesen más lett egy darabig azt hittem úgy mond vissza tér régi énje de nem :/


2015. jan. 12. 18:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem lehet, hogy szerelmes? :)
2015. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban él lassan 1 éve.Párjánál lakik.Még amikor párjával ismerkedett akkor se csinált ilyet velem.
2015. jan. 12. 19:01
 3/17 A kérdező kommentje:
Még akkor megértettem volna..de most?
2015. jan. 12. 19:01
 4/17 anonim válasza:
Akkor nem sok más tippem van. Esetleg nem erte vmilyen trauma, halál eset a csaldban, szakitás amiről nem szólt?
2015. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem,nem érte.Nekem mindent elmond.Olyat is amihez tényleg nem lenne közöm.De elmondja őszinte velem mindig.

Csak nem tudom mi a franc változott meg annyira,tudom,hogy a párja miatt van,hogy feszültebb,de elvileg rendeződtek a dolgok.De majd holnap beszélek vele erről.


Most is fel hív.Kérdeztem tőle,hogy mikor jó neki mikorra menjek hozzá. Erre jajj x-el találkozok megyünk vásárolni,utána edzeni megyek aztán utána vmikor jó neki.Mondom időpont? Hát 2 körül.. mondom jó.


Most legalább normálisabban telt a beszélgetés válaszolt mindenre egyből amit kérdeztem.De van egy sejtésem,hogy vmi új barátnő van a dologban.Akivel vásárolgatni megy, vhol megismerte és általában a friss emberekkel sokat szokott lógni.

Nem lenne ínyemre,de ha ő miatta hanyagol az nem lenne szép.


Holnap beszélek vele mindenképpen!

2015. jan. 12. 20:45
 6/17 anonim válasza:
Drukkolok. :) Majd írj, hogy hogyan ment!
2015. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszi!

Holnap írok:)

2015. jan. 12. 21:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy a hormonok miatt levert, vagy valami gyógyszer mellékhatásától.
2015. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ez eszembe se jutott.

De nem levert ,hanem egyszerűen olyan mintha nem annyira akarna velem beszélni,de mégis. Mint írtam Ő az aki hív (ingyenesen hív aztán így ő szokott hívni,hogy nekem ne menjen a pénz).Rám ír és akkor is pár perc múlva nem elérhető és csak később válaszol.Csak nem tudom akkor mi a francért ír rám,ha úgy sem tudunk beszélni,mert pl dolga van.


De erre a gyógyszer dologra rá kérdezek azért.

2015. jan. 12. 21:46
 10/17 anonim válasza:
Sikerült megbeszélnetek a dolgot?
2015. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!