Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmmel megszakíto...

Legjobb barátnőmmel megszakítottuk a kapcsolatot, hogy tegyem túl magam?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel össze vesztünk végleg.

Vhol tudom nekem jobb lesz ez,mert eléggé sokszor voltam ugráltatva,de mégis nagyon szerettem,egyetlen egy barátnőm volt.Rajta kívül nincs senkim (persze csak a szüleim). Egyedül leszek nagyon:(


Mennyi idő kell,hogy jobb legyen?

Úgy érzem belepusztulok.


2015. jan. 2. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nagyon sajnálom ez pocsék helyzet.


Nekem gyerekkoromba sok barátom volt, de igaz barátom akikre számíthattam 3 volt. Az egyik gyerekkori barátom akivel már szinte születésünk óta ismertük egymást, vele másfél éve szakadt meg végleg a kapcsolatunk. Mi sosem jártunk egy iskolába ez is nehéz volt de minden héten eljártunk egymáshoz meg el másfelé is többször is meg közös haverjaink is voltak. Vele azért szakadt meg a kapcsolatom mert a szüleink össze vesztek és így a családi programokból is kimaradtak, mert mi család barátok voltunk tulajdonképpen. Egy ideig még tartottuk a kapcsolatot de aztán egyre ellaposodott a gyerekkori haverom fordítva működik mint én, én régebben jártam el sokat ő meg otthon ülő volt. Most hogy megszakadt a kapcsolatom és nekem jobbára nincsenek barátaim így ő lett most amolyan eljárok otthonról típus. Nem az a nagy bulizós ő sem, csak pár haverjával ülnek össze időnként pókerezni meg ami épp adódik, de ő tudtommal elég sokat ül otthon és a számítógépen játszik a mai napig is, facebookon havonta egyszer ha fent szokott lenni. De akkor sem beszélünk mert én időnként ráírok de sokszor nem ír vissza és végül így szakadt meg a kapcsolat. Meg persze nő is benne van a dologban mert tudta jól hogy évek óta van egy szerelmem akivel osztálytársak lettek és ugye ő ráhajtott pedig tudta jól hogy mi a helyzet ráadásul azt sem mondta el nekem hogy a csaj végleg kiköltözik külföldre az anyjához és a búcsú bulijába sem hívott meg a csaj pedig hívott volna csak a gyerekkori haverom valahogy lebeszélte és ezeket utólag tudtam meg egy másik haveromtól akibe még megtudok bízni.

Meg persze iskolás koromban is voltak barátaim általános iskolás barátom aki legjobb barátom volt ő egyszerűen eltűnt, nem úgy hogy keresik, csak ő mindenkivel megszakította a kapcsolatot és amolyan magának való típus lett. A másik pedig elvan az új baráti körével azóta engem kb leszar magasról de néha napján beszélünk pár percet ha összefutunk valahol és kb ennyi.


Én is egyedül vagyok, persze van egy haverom aki régen a sógorom volt bár ő jóval idősebb mint én, de vele legalább tartom a kapcsolatot és tudunk beszélni ha úgy adódik, de korosztályomból szinte egy barátom sincs. Munkahelyemen is jól kijövök szinte mindenkivel de ők már idősebb korosztály.

Én ezen a helyzeten kb 1 év után tudtam túllépni, most is hiányzik ez mert nem járok el így sehova, ismerkedni sem tudok, és a barátnő szerzés is jóval nehezebb pedig már régóta vágyom egy kapcsolatra, de sajnos így alakult.

2015. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kemény lehetett neked is akkor,sajnálom :(


Igazából nagyon ellentétek voltunk barátnőmmel,tűz és víz.Minden jól ment amíg pasi nem került a képbe,onnantól ő megváltozott.De most már egy ideje együtt van egy pasival és ez idő alatt volt a legtöbb vitánk.Nyáron és pár hete is volt egy össze veszésünk,hogy megszakítjuk a kapcsolatot,de mindig kibékültünk.

De most vhogy úgy érzem,akármennyire is fáj és egyedül leszek,jobb lesz így.


Mindig mindenért én voltam a hibás.


De persze ezek mellett,nagyon szerettük egymást,nagyon szoros barátság volt a miénk.De sajnos túl különbözőek voltunk.


Alig várom,hogy dolgozhassak,hogy ne legyek itthon,ne gondoljak rá egy percet sem.

2015. jan. 2. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!