Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt velem a...

Miért csinálja ezt velem a legjobb barátnőm? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, a legjobb barátnőm akinek állitása szerint én vagyok az egyik legfontosabb, szinte mindennap találkozunk, bulizunk, megéltünk egy pár dolgot a családja is mindig hív hogy legyek vele. Meg tudtam hogy a hátam mögött mindig szid hogy unalmas vagyok, rossz társaság, helyesel ha rosszat mondanak rólam. A társasága Nem is kedvel ezek miatt mert szíd.. ha sokat beszélek azért ha keveset azért. Nem értem miért csinálja ezt.. nagyon sok mindent elmondd amiket másnak nem. Mire jo ez? :( 17/l
2015. jan. 13. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszik neki,hogy lealázhat és levegyen az értékedbõl.Hiányzik neked egy ilyen barátnõ?
2015. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mitől ő a legjobb barátnőd akkor?
2015. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát.. ismerjük egymást jo ideje csak egy 2 éve alakult így hogy el mondd mindent és azt mondja nincs neki rajtam kívül "senkije" . Azonkívül iskolába nem jár, elég zűrös családi élete van. Nálam ezekkel minden rendben lehet ez zavarhatja? Bármit mondok már vissza hallom ahogy az első mondta lealázó/lenéző stilusban. Pedig ő nagyon szeret/ imád engem állítólag.
2015. jan. 13. 13:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem nem vagyok valami népszerű, de meg van a saját köröm akikkel jól érzem magam. Vagy ciki neki velem lenni... ez nagyon rosszul esik
2015. jan. 13. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább neked legyen ciki vele lenned.
2015. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kellemetlen mikor olyanokkal vagyunk akiknek tudom hogy kibeszél és a hátam mögött nevetnek, akkor pedig jópofiznak.
2015. jan. 13. 14:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert egy gyenge jellem, azért csinálja. Mások előtt nincs bátorsága kiállni melletted, könnyebb beállni a fikázók sorába. Biztos vagyok benne, hogy azon nyomban megszakítanám a kapcsolatot vele. Jobbat érdemelsz.
2015. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Everya válasza:
Kérdezd meg tőle. Ha tényleg a legjobb barátnőd, akkor minden bizonnyal meg tudod vele ezt beszélni. Plusz ha a legjobb barátnődnek tartod, akkor el sem kéne hinned, hogy kibeszél a hátad mögött. Ha elhiszed, nem bízol benne.. Az meg milyen barátság? :) Mondd el neki, mit hallottál és kérj rá magyarázatot.
2015. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!