Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mi lehet tenni?

Ilyenkor mi lehet tenni?

Figyelt kérdés
Uj sulim van (13F. )Es miota az uj sulimba jarokfolyamatosan az osztalytarsaim ccikiznek,bantanak,es en probalom turni mert kulomben eszre sem vesz senki es van egy Lany az osztalyba aki mar le is huza a gatyamat totall megalaz es a tanar...a tanar meg nem mondm hogy nem foglalkozik velem de annyira nem tud segiteni a "beilleszkedesben" pont egy tanar es az elozo sulimbol is pont ezert jottem el...De ott meg rosszabb colt mert elegge meg vertek az osztalytarsaim meg bezartak a W -be nem kell annyira nyominak nezni de mar en is tudom hogy az vagyok es nem tudom mit tehetek hogy ez ne igy legyen mar probaltam nem foglalkoz i veluk de igy zeljesen egyedul erzem magam.. Es ugy meg rosszul erzem magam es nem szeretnek a suliban sirni vagy ilyesmi ..nem tudom letezik-e olyn aki megert ezert fel teszem ezt a kerdest.???.Mit tehetek?

2015. jan. 15. 20:14
 1/3 anonim válasza:

Miért bántanak? Talán egy látható fogyatékosságod miatt? ("nyomi") szóból gondolom.Ha tényleg nyomi vagy és bántanak, szólj az iskola vezetőjének; ha nem vezet eredményre a Jegyzőnek (önkormányzat)ott segítséget nyújtanak hivatalból a problémáidra. Az ember Alaptörvényben biztosított egyik alapvető joga az Emberi méltóság, ami születésétől fogva megilleti:

"II. cikk

Az emberi méltóság sérthetetlen. Minden embernek joga van az élethez és az emberi méltósághoz, a magzat életét a fogantatástól kezdve védelem illeti meg"

ezt is olvad el hozzá. vagy hivatkozz erre az iskolád vezetőjénél:


[link]

2015. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
olvad: olvassd*** kimaradt a "sö"
2015. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megértelek de ne haggyd magad miazhogy egy lány lehzza nadrágodat legyen tartásod értem hogy ujj suli de akkoris ez milyen már barátkozz felsöbb évesekkel vagy kulsosokkel és olvass mindent ami érdekel kosd le magad szolj vissza ha kell de ne hagyd hogy bántsanak ez durva azért
2016. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!