Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem képes válaszolni?

Miért nem képes válaszolni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és van egy lány,akit kiszemeltem.A haverom és a csaj egy osztályba járnak,két évfolyammal alattunk.Én vagyok 11.-es,ők 9.-esek.A haverom osztálytársa a lánynak,gondolom ismeri is,de a Facebookon írok neki,hogy mondjon nekem infirmációkat a lányról,nem válaszol rá.Azt mondja,hogy nem ér rá ezt leírni,mert reggel korán kel.Meg nincs ideje ezzel foglalkozni.Most,amennyi energiát belefektetett ennek a mondatnak a leírásába,azzal már simán mondhatott volna valami információt a csajról is.De most hétvégén se írta le.Most meg már nem ír semmit,kiírja,hogy látta,de nem hajlandó válaszolni rá.Egyetlen egy dolgot kérdeztem,csak arra kellett volna válaszolni,de arra se.Miért nem mond semmit arról a lányról?

2015. jan. 17. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:
De ma másról is kérdeztem,arra sem válaszolt.
2015. jan. 17. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszol hát nem válaszol.
2015. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos bejön neki is a lány csak nem meri neked elmondani.
2015. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fordi válasza:
Lehet már összejött vele. Amúgy kérdezd meg személyesen és akkor nem tud kitérni a válasz elől.
2015. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolnék,de biztos,hogy nem.Tudom,hogy ki tetszik neki.Egyértelmű,hogy bele van zúgva egy másik csajba.De egyébként én is szerelmes voltam abba a lányba,akibe ő,fél év kellett,hogy túltegyem magam rajta,hogy nem viszonozta.De egyébként a haveromat sem szereti úgy,csak barátok.Szóval még jól is jönne neki,ha mással jönnék össze.
2015. jan. 17. 23:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A google a barátod, kérdezd azt.
2015. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!