Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érjem el, hogy aggódjon...

Hogyan érjem el, hogy aggódjon értem?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm leszar és nagyon rossz passzban vagyok mostanában és kb. csak akkor törődne velem ha aggódna értem mert ő ilyen fajta. Rengetegszer sírok mert rengeteg minden rossz jött össze az életemben és nem foglalkozik velem, mert nem is tudja ezeket a dolgokat.
2015. jan. 19. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Élj veszélyesen.
2015. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen kamaszos felemás kapcsolatok, amikor az egyik rajong csak a másikért, a másik meg ezt élvezi és kihasználja.
2015. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Probalj meg vele tobbet beszelni,'hisz' ha meg kozelebb kerultok egymashoz akkor talan jobban is fog aggodni erted ha valami tortenne veled
2015. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok közelebb kerülni hozzá mert neki minden és mindenki fontosabb, mint én és mikor beszélünk (heti kb. egyszer) akkor úgy érzem mintha nem is egy emberhez hanem a falhoz beszélnék. Mindig mondta, hogy sosem fog elhagyni senkiért és semmiért. Hát úgy látom megtalálta azt a senkit és semmit..
2015. jan. 19. 17:36
 5/11 anonim válasza:
Akkor nem erdemli meg a baratsagotokat.Ha o igy all hozza.Lehet hogy serto lesz vagy valami amit mondok szerintem inkabb olyat kene keresned aki meghallgat es legalabb valaszol neked
2015. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amikor elmondom neki, hogy mennyire rosszul esik (elég sokszor hozom fel, mert hiába beszélek neki nem változtat és nem is akar) akkor meg egyszerűen felhúzza magát, hogy őt ez már nem érdekli. Sokszor kérdezem magamtól, hogy hova lettek azok a szavak, ígéretek amikkel szinte csak áltatott mert most már egyáltalán nem így van, mint amiket ő mondott. Sokszor csak úgy vagyok, hogy engem már nem érdekel. Legyen boldog akkor azzal akit csak pár hónapja ismer de már most fontosabb neki mint a mi jó pár éves barátságunk. De mégis annyi mindenen voltunk keresztül, hogy nem bírom feladni már az egészet.. pedig ha így folytatja..
2015. jan. 19. 17:49
 7/11 anonim válasza:
Ha az egyik fel latszolag mar ennyire nem kuzd a baratsagert annyira nem lehet sokat tenni.Maxi azt probalhatnad meg,hogy nem szolsz hozza hanem megvarod hogy o kezdemenyezze a beszelgetest.Mar ha egyaltalan fogja
2015. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Múlthét kedd vagy szerda óta nem beszéltünk..
2015. jan. 19. 18:07
 9/11 anonim válasza:
Miert idosebb nalad par evvel hogy ennyire fenn hordja az orrat,hogy csak akkor szol hozzad ha te odamesz?Ha olyan reg akkor az mar egy kicsit fura,vegulis legjobb baratnorol van szo....
2015. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
De varj ha nem is tudja ezeket a dolgokat akkor hogy vigasztaljon meg?Meseld el neki addig nem fogja megtudni ezeket a dolgokat amig el nem mondod
2015. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!