Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érjem el, hogy megbocsáts...

Hogy érjem el, hogy megbocsátson? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy barátnőm aki nagyon megharagudott rám. Amin megharagudott az-az, hogy megígértem, hogy elmegyek valahova vele, de mégsem mentem el mert lemondtam és ez miatt valaki megsértődött rá mert előbbi busszal jött és pontosabban azért haragszik mert nem tartottam be amit ígértem. Ennél jobban nem térnék ki rá mert azért nem akarok mindent leírni, de ennyi a lényeg.

Valaki megtudja nekem mondani, hogy, hogy érjem el, hogy megbocsátson? Bocsánatot kértem már tőle többször is, de nem akar megbocsátani.. (Ma történt) Hagyjam gondolkodni vagy mit csináljak?

Amúgy hozzá tenném persze nem rosszból, de mindig sértődékeny volt, de most tényleg nagyon megsértődött.:(

Meg persze ha valakinek ez lényeges, beszélgettünk és elmondtam neki, hogy igen sértődékeny, de mindig mikor én sértődök meg akkor is én vagyok a rossz!:(

Valaki valami tanács.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. jan. 27. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán el tudod érni, de nem akarok mindent leírni, de ennyi legyen elég.
2014. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha komolyan gondoltad a választ köszönöm, ha ironizáltál akkor meg úgy értettem, hogy semmi személyeset nem akarok róla leírni interneten + tényleg csak azon vesztünk össze hogy megígértem, de nem mentem a többi ami még volt az nem lényeges, nem is érdekli a "bnőm"..
2014. jan. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!