Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baratnom mindig nagyzol, nem...

Baratnom mindig nagyzol, nem onmagad adja. Hogy segitsek neki abban, hogy ez így nemlessz jo?

Figyelt kérdés
Pl ugytesz mindtha ertene valamihez...,vagy sokpenze lenne es neha meg le is néz másokat ha ugyvan pedig o se tobb de ha szolunkneki.... vagy viselkedjek úgy ahogy ö es akkor majdeszreveszimagat?

2015. jan. 23. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy haver, nagy az arcod. Vegyél vissza. Ha nem vesz vissza, akkor meg nem foglalkoztok vele tovább, majd észreveszi magát ha egyedül marad.
2015. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdem én:Mennyibe fájna az ha a leírt szöveget előbb leellenőriznétek hogy jól,és érthetően írtátok e le?

Elvárjátok hogy segítsünk,de ha egy kérdést nem tudsz érthetően leírni akkor mit vársz?Mert én személy szerint semmit sem értettem ebből.Mert tényleg nem nagy cucc hogy átnézzétek a szöveget.És utána meg felvagytok háborodva hogy miért kötünk a helyesírásotokba?Hát ezért!És nem arról van szó,mert még egy két hiba elnézhrtő de hogy ennyi?Ez olvashatatlan neharagudj...

2015. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szép jó napot! Köszönöm a válaszokat. A kérdés óta eltelt 4 év.

Volt egy barátnőm, aki mindig többnek hitte magát, mint aki volt. Arra voltam kíváncsi, hogy hogyan változtathatok ezen. Egy normális ember nem néz le másokat még akkor, sem ha ő jóval gazdagabb vagy jobb náluk. Senki sem egyforma. Mindenki kerülhet olyan helyzetbe, amiért lenézhetnék. Csak azt lehet megváltoztatni aki, akar is változni. Erről a barátnőről kiderült később, hogy nagyon szeret pletykálkodni és a másik hátába kést döfni. Összevesztünk és több mint 3 éve egy szót se szólunk egymáshoz. Le is tiltott. Barátok mindig jönnek újak. Aki meg több problémát hoz, mint örömöt azért nem kár.

A helyesírásról: Szerintem egy olyan világban élünk ahol a sok okos telefonnak köszönhetően az emberek elhanyagolják ezt. Főleg a fiatalok. De a felnőttek is ékezetek nélkül írnak és épp, hogy érteni a mondanivalót. Azt, hogy hogyan tehetnénk fontossá azt, hogy az emberek megfelelően használják az anyanyelüket és ne lustuljanak el ilyen téren a már egy másik kérdés.

2019. márc. 18. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!