Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennetek ebben a helyzetben?

Mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy toletek 10 evvel idosebb "baratnotok" es kiderulne, hogy csak azert foglalkozik veled meg beszelget veled, mert szeret masokon segiteni, igy szivesen meghallgat ha valami problemam van vagy hasonlok meg ugy el is beszelget velem mindenfele dologrol, de igazabol semmi szuksege nincs rad. Tudom, hogy ekkora korkulonbsegnel ez nem meglepo, de meg is rosszul esik, mert azert voltunk egyutt moziba, kirandulni meg ilyenek es azt hittem jelentek neki valamit, hogy o is a baratnojenek tekint.

18/L


2015. jan. 26. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól még a barátod valaki, hogy nincs a segítségedre szorulna.
2015. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok, nem befolyásolják azt, hogy szeret veled lenni és ez a legfontosabbak egyike.
2015. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 selvian válasza:
Szerintem szép dolog Tőle, hogy önzetlenül segít neked és meghallgat. Inkább így legyen, minthogy csak azért csinálná mert vár cserébe valamit.
2015. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!