Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Önhibámon kívül bántottam a barátnőmet.

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a barátommal, akivel imádjuk egymást. Elég nagy baráti köre van, ahová engem is befogadtak, szeretnek. Ott megismerkedtem a barátom legjobb barátjának a barátnőjével. Azóta elválaszthatatlanok vagyunk, legjobb barátnők. Ezelőtt sosem volt olyan barátom, mint ő, vele bármiről tudok beszélni, 100-ig bízom benne, ő is bennem.

Múlthét pénteken elmentünk bulizni, az egyik srác szülinapja volt és hát mindenki erősen ittas volt, kivéve a barátnőmet, a barátomat és engem, mert mi voltunk a sofőrök. A barátnőm barátja egyszer csak szorosan átölelt és elkezdett puszilgatni, közben pedig fennhangon mondta, hogy mennyire szerencsés az én barátom, meg hogy ő akart előbb magának. Hogy most mennyire lefektetne, mert hogy én biztosan jobb vagyok szop*sban mint az ő barátnője.

Mindezt a barátnőm füle hallatára, aki erre teljesen bepörgött és elhordott minden hazugnak, mert hogy tuti adtam okot a barátjának, hogy rám másszon.

Pedig végig az én barátom mellett voltam.

Mit tehetnék, hogy ne én legyek a bűnbak? Szeretném ha újra jó lenne a barátságunk, de fel sem veszi a telefont.

(Nagyon szereti a barátját, valószínű ezért én vagyok a rossz)


2014. nov. 9. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén egy ideig, hátha rájön, hogy nem rád kellene haragudnia, hanem a barátjára. (Aki egy akkora bunkó, hogy az ritka, pedig sok bunkó embert ismerek.)
2014. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adj neki leckéket szopásból. :) Különben semmit, ha ezt a pasid szó nélkül végignézte, azt is ott kell hagyni, meg a baráti körét is. Ezt az ölelgetős díszállapot meg nagyon megpofozni.
2014. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Italért ment, szóval nem tudhatta mi történik. Persze elmondtam neki és rendesen meg akarta agyalni a srácot, de felesleges lealacsonyodnia hozzá.

Köszi a válaszokat!:)

2014. nov. 9. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ezért nekem nem kell barátnõ,ebbõl mindig csak a baj van.Magyarázattal a barát tartozik a barátnõdnek.Viszont te tiltakoztál vagy nem?Velem,ha ez történt volna,biztosan kiszedem magamat a karjai közül.
2014. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, boldogan a karjai közé vetettem magam, és titkon már az esküvőnket tervezgettem.
2014. nov. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!