Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet ebből...

Szerintetek lehet ebből valami probléma? Egyáltalán mennyire normális?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel elterveztük, hogy mivel még egyikőnk sem csókolózott, majd egyszer ketten fogunk. Természetesen egyikőnk sem leszbikus. Egyszerűen csak kíváncsiak vagyunk. Kérlek szépen, kíméljetek meg a beszólásoktól! Ha a válasz negatív lenne, azt megkérlek benneteket, hogy normálisan írjátok le! Köszönöm szépen!

(14/L)



2015. jan. 30. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináljátok, mert az első csók nagy élmény, és ez elveszne, ha a barátnőddel csinálnád. Sokkal jobb lesz majd, ha az első csókod egy olyan fiúval történik, akibe szerelmes vagy :)
2015. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, az elsőnek igaza van. Nem tudjátok kivárni? Megáll az ész...és álldogál.
2015. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. Lányok között nem olyan mint fiuk között.
2015. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Nyugodtan? Jézusom. Már bocsánat, eléggé undordoom a leszbikusoktól, de mindig is tudtam hogy azért is van sok belőle mert nincs fiú jelenlétben. Megkíméllek a beszólástól, szerintem ez nem normális, ha az apád lennék kivégeznélek.
2015. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hannibal106 ***** válasza:
Az emberek általában a tökéletes első alkalmakra várnak, de olyan ritkán van. Csak hagyni kell hogy megtörténjenek a dolgok, és a pillanatra gondolni, nem pedig folyton tervezni. Később ez az emlék úgy lesz szép ahogy volt.
2015. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik!

Ha alapjában véve undorodsz a leszbimusoktól, amiről nem tehetnek, hogy azok, akkor nem értem a válaszod miértjét. Ez a te személyes elképzelésed. Teljesen intelligensen megfogalmaztam egy kérdést, amiből nem szűrheted le, hogy én milyen vagyok. Ha az apám lennél, kivégeznél? Ezt tudod mit, figyelmen kívül hagyom. Bár ha valóban leszbikus lennék, akkor abba nem lenne beleszólásod, el kéne fogadnod. De nem vagyok az.

2015. márc. 3. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!