Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rákos vagyok, de eddig nem...

Rákos vagyok, de eddig nem mondtam el senkinek és úgy érezem hogy tennem kell valami jót míg még megtehetem. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem 2 tőlem 4-5 évvel fiatalabb sráccal és úgy éreztem, hogy azzal jót teszek ha segítek nekik mindenben.Tudtam is segíteni nekik több dologban is, ingyen korrepetálom őket meg ilyenek, viszont a túlzott kedvességem és adakozásom miatt szerintem furcsa nekik ez az önzetlenség. Mit tegyek hogy ne érezzék azt, hogy hátsó szándékom van és emiatt távolságot tartsanak, és ne tudják meg azt, hogy beteg vagyok (mert nem akarok sajnálkozó tekintetekkel és hasonlókkal szembenézni, csak jót akarok tenni)?

2015. jan. 31. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Mond el az igazat, és amennyire lehet, légy optimista.
2015. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Fura manapság az ennyire önzetlen, kedves ember. Nekem volt egy ismerősöm, aki mindenben segített, adakozott, stb. és sose tudtam hogy mi a célja vele, így végül le kellett őt építenem, mert gyanus lett.

Szerintem ha nem akarsz galibát, mondd el a történetet, és kérdd meg őket, hogy ne sajnálkozzanak

2015. jan. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:
56%

Talán nem 1-2 emberrel kéne sok jót,hanem többel kisebb dolgokat.


Tiszteletre méltó a hozzáállásod,sok sikert!

2015. jan. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem előbb magadon segíts.


Ne azért segíts másokon önzetlenül, hogy "addig segíts, amíg megteheted". Ez a legkártékonyabb gondolat, mert gyakorlatilag a halálodra készülsz.


Segíts önző módon, azért, hogy új célt találj az életedben hogy hosszú, boldog életed legyen!


[link]

2015. jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Mondd el nekik és szögezd le határozottan, hogy nem akarsz sajnálkozást.
2015. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ami jot tehetsz aggy pénzt másnak (jelen)
2015. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!